Ferizli’yi Ziyaret eden Kılıçaslan: ”Esnaf zor durumda”

#ferizlide.com: İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan yardımcıları Fatih Akgün, Naci Kıral ve İlçe Başkanı Akın Özdemir ile birlikte Ferizli'de esnafı ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

Gerçekleşen ziyarette İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve beraberindeki heyet MHP eski İlçe Başkanı ve Ferizli Belediye Meclis üyesi Zeki Karedeniz, MHP eski İlçe Yöneticisi Serhat Hıra ve Ferizli esnafından Hidayet Kahya’yı da ziyaret ederek hayırlı işler diledi.
Esnaf dertli
Pandemi nedeniyle dertli olan esnaf, siftah yapmadan kepenk kapadığını, vergi ve sigorta borçlarını ödeyemediklerini, kira – elektrik – su – doğalgaz faturalarını dahi ödeyemediklerini belirtti. Esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dinleyen İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan esnafın zorda olduğunu belirterek: ”Bir yandan Genel Başkanımız Meral Hanım Türkiye’yi dolaşarak esnafın derdini dinlerken biz de yerelde esnafımızın ve işverenlerimizin sorunlarını dinliyoruz. Ziyaretlerimizle esnafımızla uzun uzun sohbet ettik. Yapılan ziyaretlerde esnafın siftah yapmadan kepenk kapattığına şahit olduk. Vergi, sigorta borçlarının ödenmediğini kaydeden esnafımız elektrik, su, doğalgaz, faturalarını dahi ödeyemediklerini söylüyor. Çok acı bir durum. Esnafımız bitmiş durumda.” diye belirtti.
Dayanacak güç yok
Esnafın dertlerini yerinde dinlemeye çalıştıklarını belirten Kılıçaslan: ”Vatandaşın da alım gücü kalmadığı için esnaf çareyi personel çıkartmakta bulmuş. Banka kredi borçlarını ödeyemeyen esnafımızın durumu içler acısı. Esnafın artık dayanacak gücü kalmamış.” dedi. 
Kılıçaslan ayrıca geçtiğimiz günlerde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görürken vefat eden  Anavatan Partisi (ANAP) Belediye Eski Meclis üyesi Osman Sağır’ın ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.
Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
kamil
kamil
1 ay önce

ip ne veysel dikbaş

Veysel Dikbaş
Veysel Dikbaş
1 ay önce

İP; liğme liğme dağılırken, FETÖ ve HDP ile kendi millet vekilleri tarafından ilişkilendirilerek, kimisi ihraç, kimisi de istifa ederken, özellikle Ferizli MHP eski meclis üyesi, eski yöneticisi diyerek kendi çöküşlerini durduracaklarınımı zannediyorlar. Serhat Hıra; hangi tarih ve hangi ilçe başkanının yönetiminde bulunmuş da…eski yöneticisi diyerek, Cumhur ittifakına zarar verebileceklerinimi zannediyorlar. MHP; Cumhur ittifakına zarar veren, ihanet edenleri hiç tereddüt etmeden kapının önüne koymuştur ve bundan sonra da koyacaktır. MHP de; hiç kimse vazgeçilmez değildir. Dağılmaya başlamış bir grubu, şirin görünme adına çözüm önerileri sunmadan, sadece eleştirerek birarada tutmak mümkün olmayacaktır. Serhat Hıra; hiç bir zaman MHP yönetiminde olmamıştır. Bu yazının,… Daha Fazlası »

kamil
kamil
1 ay önce
Yanıtla  Veysel Dikbaş

İP ne Veysel Dikbaş

Veysel Dikbaş
Veysel Dikbaş
1 ay önce
Yanıtla  kamil

Oy pusulasında ki iyi partinin kısaltması. Ak Partinin AKP’si Gibi. Bu köşe de; yorum yapan ve soru soran kişilerin, mertce adını ve soyadını yazmasının mertce olacağını belirtmek isterim. Kiminle muhatap olduğumu bilmek isterim. Bundan sonra bu tür sorulara cevap vermeyeceğimi de belirtmek isterim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x