Ferizli’yi Sarsan Soruşturma İzni Doğru Mu?

#ferizlide.com

Bugün öğlenden sonra Ferizli’de konuşulan söylentilere göre Belediye başkanı ve meclis üyelerine imarla ilgili soruşturma izni verildiği iddiası.

Ferizli Belediyesiyle ilgili son olarak geçtiğimiz Şubat ayıda değindiğimiz malum yolsuzluk ve imar olayları iddiaları ile ilgili haberimiz çok ses getirmişti. Bu iddialarla ilgili son duyumlarımız mahkeme yolu açıldığı doğrultusunda.

Aldığımız duyumlar eğer gerçekse; belediye başkanı ve 27 meclis üyesi hakkında içişleri bakanlığınca imar yolsuzluğu yapıldığı iddiasıyla ilgili soruşturma iznin verildiğinden yana.

Belediye başkanı Ahmet Soğuk’un birinci döneminde yapılan nazım imar planı ile ilgili dönemin tüm meclis üyeleri.

İkinci dönemiyle ilgili ibadet hane alanını imara açması ile ilgili Ak partili meclis üyelerine soruşturma izni içişleri bakanlığınca verildiği haberi ile ilgili söylentiler var.

Geçtiğimiz Ocak, Şubat aylarında Ferizli belediyesini denetleyen 6- 7 müfettişin raporlarının geri dönüşü olduğu da söyleniyor.

Konuyla ilgili araştırmalarımız devam ediyor.

 

4 Yorum

  1. Doğmamış yetimin hakkını yiyen allahım cezasını versin inşallah allahhü Ekber müslümaniz sizler haaa dahada sizleri koltukta oturtuyorlar yazıklar olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu