Ferizli’ye Yeni Müftü Bakın Kim Atandı

#ferizlide.com

Geçtiğimiz ay emekliye ayrılan Ferizli Müftüsü İsmail Temel’in ardından boşalan müftülük makamına Ferizlili-lerin çok yakından tanığı bir isim müftü olarak atandı.

Söğütlü müftüsü  Nedim Özkal’ın vekalet ettiği Ferizli müftülüğüne eski Ferizli vaizi olan Bedri Sinan Yazıcı Atandı.

Ferizli’de görevliyken Bayburt Aydıntepe ilçe müftüsü olarak tayin olan Bedri Sinan Yazıcı’nin Ferizli’ye müftü olarak tayin olduğunun duyulması sevinç yarattı. Yaptığı etkili vaizleriyle dinleyicilerinin gönlünde taht kuran eski vaiz yeni Ferizli müftüsü Bedri Sinan Yazıcı halen görevli olduğu Aydıntepe ilçesinden ilişiğini kesmediği öğrenildi.

Ferizli’ye tayini gerçekleşen yeni müftünün yakın gelecekte işlerini toparlayıp ilişiğini keserek Ferizli’deki yeni görevine başlaması bekleniyor.

2 Yorum

  1. İlçemize hayırlı olsun.Çalışkanlığı ve bilgileriyle çok faydalı olacağına inancım tamdır. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim.

  2. Hayırlı uğurlu olsun yapacağı hızmetlerin önce İslamiyete ülkemize ilçemize milletimize faydalı olacağına inanarak başarılar diliyorum hak hukuk adaletten ayrılmayacağı inancıyla görevinde başarılar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu