Ferizli’ye İl müdürleri ziyareti

#ferizlide.com: mustafa üstübi: Bugün ilçemizi Sakarya il müftüsü Hasan Başiş Sakarya il milli eğitim müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya Gençlik ve Spor il müdürümü Arif Özsoy ziyaret ettiler.

Ziyaretleri esnasında yapılan incelemelerle ilgi Ferizli İlçe müftüsü Bedrisinan Yazıcı şu bilgileri verdi:

“Ferizli müftülüğü Diyanet Gençlik Merkezinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılan toplantıda üç kurum arasında imzalanan protokoller çerçevesinde, gençlere ve okul öncesi çocuklara yönelik değerler eğitimi, bağımlılıkla mücadele, proje hafızlık eğitimi, gençlerin fiziksel ve manevi gelişimini destekleyecek projeler  ve gençlere yönelik yapılan diyanet gençlik merkezinin mahallelerde şubelerinin açılması okul öncesi okul ve Kuran kurslarının sayısının artırılması vb. bir çok konuda çok yararlı bir toplantı gerçekleştirildi”.

Ziyaretlerinden dolayı il müdürlerimize ilçe müftülük ailesi olarak şükranlarımızı sunarız” diye teşekkür etti.

Toplantıya Ferizli ilçe müftüsü Bedrisinan Yazıcı, Ferizli ilçe Milli Eğitim müdürü Soner Yılmaz Ferizli Gençlik ve Spor ilçe müdürü Şükrü Özkan ve Söğütlü Gençlik ve Spor ilçe müdürü Özgür Aygün’de katıldı.

Toplantıdan sonra Sinanoğlu Hatice Aslan ilk/orta okulu ziyaret edildi.

Son olarak Ferizli Kaymakamı sayın Bahattin Alparslanköylü makamında ziyaret edildi ve toplantıda gündem değerlendirildi. 

Öte yandan; Gerçekleştirilen ziyaretlere belediye başkanı İsmail Gündoğdu İl dışında olduğundan katılamadığı öğrenildi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x