Ferizli’ye Gönül Belediyeciliği İle Hizmet Edeceğiz

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Sinanoğlu Mahallesinde seçim çalışmalarına devam etti.

GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Sinanoğlu Mahallesinde gövde gösterisi yapan Gündoğdu, gittiği yerlerde yoğun ilgi gördü. Kahve programında Sinanoğlu seçmenlerine seslenen Gündoğdu, “Gönül Belediyeciliği ile Ferizli’ye hizmet edeceğiz. Benim en büyük projem insanların gönüllerine girmek, bugüne kadar kırılmış tüm gönüllerde yeniden var olmak olacaktır” dedi.

FERİZLİ’DE EZBBER BOZACAĞIZ

Gündoğdu şunları da kaydetti: “Allah nasip ederse halkımızla kucaklaşacak bir belediye olacağız. Meclis üyelerimizle birlikte her an size hizmet için çalışacağız. Halkımız ile gönül köprüleri kurmak, hizmetlerimizi birlikte hayata geçirmek istiyoruz. Daha önce de ifade ettiğim gibi pırıl pırıl bir meclis ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Bu arkadaşlarımızın tek amacı sizlere hizmet etmek olacak. Bu arkadaşlarımızla Ferizli siyasetinde ezber bozacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu