Ferizli’ye dört yeni doktor atandı

#ferizlide.com: Ferizli Devlet Hastanesinde göreve başlayan dört yeni hekim hasta kabulüne başladı.

Her geçen gün daha güzel hizmet verebilmek için çalışmalarını ve kadrosunu güçlendiren Ferizli Devlet Hastanesi kadrosuna dört yeni doktor daha katıldı. Dr. Ceren Naz Yolaçık, Dr. Berkant Cafer, Dr. Ferdi Özbay, Dr. Esra TombuL hasta kabulüne başladı.

Hastane Başhekimi Uz. Dr. Samet Kaymaz, “Göreve başlayan doktor arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunuyoruz. Hastanemizin ilçe ve bölge halkına en iyi sağlık hizmeti vermesi için tüm personel özveriyle çalışıyor. Aramıza yeni katılan hekimlerimizle birlikte daha güçlü bir şekilde, halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti vermek için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz” dedi.

Ferizli Devlet Hastanesine önümüzde ki günlerde bir çocuk doktorunun gelmesi ve hasta kabulüne başlaması bekleniyor.

2 Yorum

  1. Hastane başhekimi Samet hocamla müdür Muhammet durmaz abimizin uyum ve tutarlı, özverili çalışmaları fiziki ortamı çok rahat olmayan hastanede bile fark ediliyor. Zaman zaman uğradığımızda bunları fak ediyoruz. Umarız yeni hastane yakında açılırsa sağlık hizmetleri daha güzel olacaktır. Selamlar beyaz önlüklülere..

  2. maşallah, emeği geçenlerden Allah razı olsun. En kısa zamanda çocuk hastalıkları uzmanı hizmete başlarsa çok güzel olacak. ferizliye ve dahi söğütlüye hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu