Ferizli’ye aşık kadrolarla hizmete talibiz

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Ağacık Mahallesinde vatandaşlarla seslendi. Gündoğdu, “Ferizli’ye aşık, Ferizli’ye sevdalı, kalpleri bu ilçeye hizmetle dolu kadrolar olarak Ferizli’ye hizmet boynumuzun borcudur” dedi.

AĞACIK MAHALLESİ

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Ağacık Mahallesinde düzenlenen kahve programı ile buluşmalarına devam eden Gündoğdu, “Bu ilçede doğmuş ve büyümüş, ailesi bu ilçede oturan ve torunları dahi Ferizli’de büyüyecek olan bir kardeşiniz olarak karşınızdayım. Dudağımıza beslememizi kondurarak halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanımızın kıymetli iradeleri ile adaylık bana nasip oldu. Bu bayrak yarışında Ferizli’ye hizmet sırası inşallah ben ve arkadaşlarıma gelmiştir. Ferizli’ye aşık, Ferizli’ye sevdalı, kalpleri bu ilçeye hizmetle dolu kadrolar olarak Ferizli’ye hizmet boynumuzun borcudur.

SANDIKLARI PATLATALIM

Gündoğdu son olarak ise şunları kaydetti: “Bir takım hesaplar peşinde koşmayan, şeffaf, açık, herkese hesap verebilen, halkından başka gayesi olmayan, ilçesini kalkındırmak için ne gerekiyorsa yapabilecek ve vatandaşının dertleri ile dertleneni Gönül belediyeciliği ile Ferizli’mizi hep birlikte yöneteceğiz. Pırıl pırıl meclis listemizle, bizler hizmete talibiz. Belediyemizi birlikte yönetmeye talibiz. Gönüllerinize girmeye, gönüllerinizi yapmaya, sorunlarınızı çözüp sizi hizmet belediyeciliği ile tanıştırmaya kararlıyız. Gelin hep birlikte 31 Mart’ta sandıkları patlatalım. Cumhur ittifakına en güçlü desteği Ferizli’den verip; ilçemizde yeni bir dönemi birlikte başlatalım.”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x