Ferizlisporda Buluşma Günü

Ferizlispor2011 Kulübü Yönetimi Akşam Yemeğinde Biraraya Geldi.

#FERİZLİDE.COM: mustafa üstübi: Ferizli startında akşam saat 17.00 sıralarında buluşan yeni yönetim kurulu tanışma, kaynaşma amacıyla toplandı.

Ferizlispor2011 kulübünü düzenlediği yemeğe ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kulüp Başkanı Sinan Gülmez, Jandarma ve Emniyet mensuplar, iş insanları, kulüp yönetimi ve spor camiası katıldı.

Katılan davetlilere yemek ikramında bulunan kulüp başkanı Sinan Gülmez yaptığı konuşmada yeni olduklarını, heyecanlı ve hevesli olduklarını belirterek amaçlarını sporu hareketlendirmek olduğunu ifa etti. Başkan Gülmez, bu sahada sürekli futbolcularla meşgul olan eski kulüp başkanlarımızdan Abdullah Apti’nin çırpınışlarını gördüm ve bu duruma el atmak için başkan olmaya karar verdim. Durumu arkadaşlarımıza ileterek bu günkü yönetimi hayata geçirdik. Toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Kulüp sözcüsü Haluk Akagündüz’ün daveti üzerine söz alan ilçe kaymakamı Hasan Balcı “manevi imkanlarımızla daima yanınızda olacağız ve sporun her türlüsüne destek vereceğiz.” Toplantıda kahkahalara neden olan esprisinde kaymakam bey “1. Amatör merkez gurubunda olan Ferizlispor2011’u ben gidene kadar üçüncü lige çıkartacağız. Bu nedenle başarılı olmak için çok çalışmalıyız. Yeni yönetiminize ve tüm spor camiamıza başarılar dilerim” dedi.

Belediye başkanı İsmail Gündoğdu spor kulübümüzün yeni yönetimini çok heyecanlı ve hevesli görmek bizleri daha da motive ediyor. Ferizlisporumuzu en kısa sürede yeniden ayağa kaldıracak ve hep birlikte başarılara imza atacağız. Yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun der görevlerinde başarılar dilerim. Elbette biz Ferizli belediyesi olarak imkan ve cabalarımızla sporun daima yanında ve yakınındayız” ifadesinde bulundu.

30 Ekim’de başlayacak olan sezonun ilk maçı Sapanca deplasmanında olacak.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x