Ferizlimizde yeni bir dönemi başlattık

#ferizlide.com

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “İnşallah el birliği ile Ferizlimizde hizmet siyasetinde yeni bir dönemi başlattık. Yine el birliği ile bu hizmetleri daha da geliştireceğiz” dedi.


Adayorum Genel Yayın Müdürü İbrahim Bulut ve Köşe Yazarı Safa Polat, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Gündoğdu, basın mensuplarının şehirlerin daha iyi yönetilmesi için bir paydaş olduğunu belirterek Adayorum’a çalışmalarında başarılar diledi.  Adayorum Genel Yayın Müdürü İbrahim Bulut ise Gündoğdu’ya yeni hizmet döneminin hayırlara vesile olmasını temenni ederek kolaylıklar diledi.


Ziyarette konuşan Gündoğdu, “Ferizli’de yepyeni bir dönem başlatmak istiyoruz. Seçim döneminde vatandaşlarımıza ‘En büyük projemiz gönüllere girmek olacaktır’ demiştik. Bunun için Ferizli’de Gönül Belediyeciliğini başlatarak hizmet siyasetini hayata geçirmek istiyoruz. Yapılacak çok işimiz var. Pırıl pırıl bir meclis listesi ile göreve geldik. Bizleri bu göreve layık gören halkımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

Gündoğdu son olarak ise şunları kaydetti: “Ferizlimizde seçim süresince mahalle mahalle gezerek sorunları yerinde gördük. Şimdi ekibimizle birlikte süratle bu yerinde gördüğümüz sorunları çözmek için çalışmalara başlıyoruz. Halkımızın bizden taleplerini çok iyi biliyor, herkesi sürecin içine dahil ederek kimseyi dışlamayan bir belediyecilik anlayışı ile modern bir Ferizli inşa etmeyi hayal ediyoruz. İnşallah el birliği ile Ferizlimizde hizmet siyasetinde yeni bir dönemi başlattık. Yine el birliği ile bu hizmetleri daha da geliştireceğiz.”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x