Ferizli’deki O Yurt Kapatılmıyor

#ferizlide.com: 15 Temmuzun ardından FETÖ den alınarak el konulan bina daha sonra milli eğitime devredilerek öğrenci yurdu yapılmıştı.

Ferizli şehit Hakan Bayram İmama hatip Lisesinde okuyan bazı öğrencilerin 2 yıldır kaldığı yurt; bu yıl yeterince öğrenci olmaması nedeni ile tasarruf tedbirleri gereği başka bir pansiyonla birleştirilmesi düşünülmüş.

Ancak İl ve ilçe milli eğitim yetkililerinin yaptığı inceleme neticesinde gelecekte öğrenci sayısının artması ve bir başka yurdun olmaması nedeniyle devam etmesine karar verildiği öğrenildi.

Ferizlide.com haber merkezimize bu konuda gelen bazı şikayetler neticesinde yaptığımız araştırma sonrasında yurdun kapatılmıyor olduğu ve yeni düzenlemelerle daha da güçlendiriliyor olacağı öğrenildi.

Ferizli İlçe milli eğitim müdürlüğü de aynı binada hizmet verdiği biliniyor.

Abone Olun
Bildir
guest
8 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Haktan Yıldırım
Haktan Yıldırım
1 ay önce

Ferizlide feto demek cimbat demek

Bizim Çocuk
Bizim Çocuk
2 yıl önce

Gönül isterdi ki Milli Eğitimi eğitimciler yönetsin. Uzun yıllardır ferizli ilçe milli eğitim müdürünü, şube müdürünü siyasetçiler belirliyor. Hiç bir yerde olmadığı gibi bu alanda da liyakate bakılmıyor. İlçe parti başkanı, ilçe belediye başkanı, il parti başkanı vb. ler belirliyor ferizliyi eğititecekleri. Sanırım kendi istedikleri gibi eğitsinler diye… zaten kendi istedikleri olmazsa kurulan iftira komploloruyla, insanların zayıf yönleriyle buyuklerimiz hemen düğmeye basıyorlar. Sedat Çaylak daha kendi okulunu bile yönetemezken önce ilçe müdürü olmak istiyor o olmaz sa şube müdürü olayım diyor. Yeni başkanımız sağolsun eğitimden o kadar anlıyor olacakki oy potansiyeli olan Sedat beyi üzmüyor. Muhtemelen Sedat beyde görevlendirme olarak… Daha Fazlası »

Macur
Macur
2 yıl önce

Sedat rahatsız hemde tümsülalesi iyi partiye çalıştı olmaz o iş.
Chp iktidar olursa oda müdür olur.

Macur onur çaylak
Macur onur çaylak
2 yıl önce
Yanıtla  Macur

Macur once milliyetcilik yapmamayı ögren bir işi ehli yapacaksa ona verilir he partili yapacaksa teşkilat adam dolu hadi bunuda gectik hadsiz biz bu teskikatın kurulusun bu yana her secim kosulsuz hizmet ettik sen neredeydin biz sabahlara kadar calısma yaparken adını bile yazmaya cekınıyorsun ne o yoksa CHP yonetimındemisin yoksa İYİ partı yonetiminde mi bizim rengimiz belli sizin gibi şeffaf degiliz

ferizli
ferizli
2 yıl önce

Ne sedatmış be.Getirin artık bunu bi yerlere.ferizlinin tek yerlisi o .adama bi yer bulamadınız gitti.

Yorumcu
Yorumcu
2 yıl önce

Tasarruf tedbirleri kanunu nu alan hükümet, takıp eden milli eğitim bakanlığı, uygulayan il milli eğitim müdürlüğü, emre uyan ilçe milli eğitim müdürlüğü!
Tasarruf tetbirleri kararını sanki Boldovya hükümeti almış İspanyalı bakan takıp ediyor gariban müdürler de çaresiz uyguluyor!
Diliyle her tarafı kirleten yobazlarda zırlıyor.
Lafa sıra gelende memleket güllük gülistanlık, gevezeliğe sıra gelende bak müdür haa…
Bire menfaat şebekeleri tasarruf tedbiri alanlara niçin iki laf etmez edemezsiniz? Yok birbirinizden farkınız siz Osmanlı bankasısınız diyecem de mahalleye verdiğiniz o pis huzursuzluk herkesi rahatsız ediyor bilesiniz. Bu tepkim elbette editörün himmetine kalmış yayınlar mı bilemem umutla bekleyeceğiz…

Burhan
Burhan
2 yıl önce

Bu yurdun kapatılması geçen sene şükrü sevinç zamanında gündeme geldi öğrenci az diye bu sene öğrenci az olursa kapaticam diyordu şükrü sevinç maliyet için fazla diyordu şimdi hoca sözde çıkmış sürüyü savunuyor ilce milli eğitim müdürünu ak parti atadı muhsunle İsmail değil ve o atanırken Ahmet soğuktu belediye başkanı Dursun Ali de ilçe başkanı hocada bunları yaveriydi hoca bence bu milli eğitim müdürü u sen atatttun buraya yoksa Sedat çaylak olacakti

ferizli
ferizli
2 yıl önce

ertan cimbat yaptığı haberde bi yorum yazan birisi yeni belediye başkanına mendiz diye hitap ederek ilçe milli eğitim müdürüne çeşitli ithmlarda bulunup gibi saçma sapan bir algı yapmaya çalışmış çok bilmiş hiç bilmemiş hoca o ilçe milli iğitim müdürü ferizli ye atanırken ferizli belediye başkanıda ilçe başkanıda mevcut kişiler deyildi farklı kişilerdi 31 martta epey önce atandı hatta sedat çaylak için uğraştı yeni başkan ama demekki yetmedi gücü şimdi sen git paça sıkıysa il başkanına deki sen nasıl bunu atadın buraya öyle alakasız şeyden piirim yapmaya çaılşma koç tan süt çıkmaz koyunda süt çıkar başka kapıya

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
8
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x