Ferizli’de Yaşlılara Destek Gurubu Kuruldu

#ferizlide.com: Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, ilgili daire amirleriyle gerçekleştirdiği koronavirüsü ile mücadele kapsamlı toplantıda alınan karalarla ilgili bilgi verdi.

Sakarya’nın Ferizli ilçesi Kaymakamı Bahattin Alp rslanköylü koronavirüsü ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen toplantıdaki açıklamasında; 

“Koronavirüs salgın hastalığı ile ilgili Bakanlığımızın ve Valiliğimizin gönderdiği talimatlar doğrultusunda ilçemizde ilgili kurumlarımız la birlikte toplantı yaptık.

İlgili Makaleler

Toplantıda Aldığımız kararla birlikte bugün itibari ile ilçemizde “Vefa Sosyal Destek Gurubu” oluşturuldu.  Bu grupla ilgili ‘vefa destek gurubu’ iletişim merkezi kurularak faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Oluşturulan bu iletişim merkezine ulaşmak için vatandaşlarımız 112’yi arayabilirler.112’ye gelen talepler koordinasyon merkezinden sosyal vefa iletişim merkezine yönlendirilecek. 

Söz konusu 65 yaş üstü yaşlılarımız ve kronik rahatsızlığı olanlar vatandaşlarımıza hizmetlerimiz buradan sürdürülecektir.

İlgili vatandaşlarımız sadece 112’yi arayarak isteklerini bildirecekler” ifadelerini kullandı.

#ferizlide.com:

Mustafa Üstübi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu