Ferizli’de Yaşasın Cumhuriyet maçı yapıldı

#ferizlide.com

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Ferizli’de dostluk maçı yapıldı

Yaşasın Cumhuriyet

PATLAK: 2-2

Bu yıl ilan edilişinin 95. yıldönümünü törenlerle kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yeşil sahalarda da coşkulu ve görkemli bir şekilde kutlandı. Ferizli Sentetik Çim Saha da karşı karşıya gelen iki takımın dostluk maçında ulu önder Atatürk’e saygı vardı.

ASFKSPOR

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) Yönetim Kurulu ile Ferizli 100. Yıl Spor eski futbolcularının karşı karşıya geldiği dostluk maçı hayli neşeli geçti. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile futbol severlerin tadına doyamadığı maçta ASFKspor Yaşar Zımba, Recep Odabaş, Hidayet Kahya, Tezcan Demir, Hasan Özkan, Hasan Zandolu, Selçuk Kurt, Recep Erbaş, Ali Kemal Yener, Fatih Kanbur,  Sezgin Tutar, Cavit Yılmaz’dan oluştu. ASFKspor’un teknik patronluğunu ise Necati Tiryaki yaptı.

FERİZLİ 100. YIL

Bir zamanların efsane isimlerin futbol oynadığı Ferizli 100. Yıl Spor ise Zeki Muzaç, Mustafa Gündoğdu, Erdal Erebilir, Yılmaz Yayla, Efkan Gürel, Murat Aytaç, Ender Tunca, Muammer Keçeci, Yüksel Kadıoğlu,  Mehmet Arslan, Selçuk Gürses, Ertekin Sarı, Muzaffer Bektaş ve Hüseyin Cumalı’dan oluştu. Eski yıldızların teknik direktörlüğünü ise Hacı Murat İçel yaptı. Baştan sona çekişmeli ve Fair Play geçen karşılaşmada ASFK Başkanı Yaşar Zımba, Mustafa Gündoğdu, Erdal Erebilir, Hidayet Kahya futbollarıyla göz doldurdu.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x