Ferizli’de Mahalleli gençler sille-tokat kavga etti

#ferizlide.com

Ferizli ilçesinde asker konvoyunda silah atma konusu üzerine tartışan iki mahallenin gençleri sokak ortasında sille-tokat kavga etti.

Bu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı

Olay, Ferizli ilçesi Bakırlı Mahallesi meydanında akşam saatlerinde yaşandı.

Alınan bilgiye göre, Gölkent Mahallesi’nde yaşayan gençler askere gidecek olan arkadaşları için konvoy yapmak üzere arçalarıyla yola çıktılar.

Üstlerinde Türk Bayrağı asılı araçlarla kornalar basarak yola çıkan mahallenin gençleri kendi mahallelerinden sınır mahalle olan Bakırlı Mahallesi’ne geçti.

Konvoy esnasında iddiaya göre gençlerden bazıları camlardan dışarıya çıkarak tabancalarla havaya bir kaç el ateş etti.

Bu sırada Bakırlı köyünün sakini gençleri bu durumdan rahatsız olup konvoy yapan gençleri sözlü olarak uyardı.

Uyarı sonrası araçları durdurup aşağıya inen kalabalık, kendilerinden rahatsız olan kişilere sözlü olarak karşılık verdi.

Tartışmanın büyümesi üzerine iki mahallenin gençleri caddenin ortasında birbirlerine girişti.

Ellerinde taş ve sopalar olan gençlerin kavgasına bölge halkı müdahale etti. Birbirlerine yumruk ve tekmelerle saldıran yaklaşık 50 kişinin bulunduğu iki grup üyeleri vatandaşların uzun uğraşları sonucu ayrıldı.

Çevredekiler, konvoyla sınır mahalleye giren gençleri araçlarına bindirerek olay yerinden uzaklaştırdı.

Bu anlar bir vatandaşın cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi. jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

2 Yorum

  1. eğitim seviyesi örf adet gelenek görenek yoksunu bir davranış benliğini kaybetmiş insanlar gibi neden davranıyorlar ya bunlar aynı ilçenin aynı şehrin aynı ülkenin evlatları TÜRKOĞLU TÜRK hepsi VATAN için askere gidiyorlar bir şey yapmadan önce b,raz düşünseler keşke

  2. Olmaması gereken olaylar. Herkesin anlayışı farklı fakat yeni yasaya göre kuru sıkıda atılsa artık cezası var. Bence daha farklı eğlenceler yapılmalı. Torpil at havai fişek at eğlenmene bak ama silah atma. Git bahçeye çayıra tarlaya oralarda at silahını toplum içinde silah atma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu