Ferizlide Korona Denetimi

 Ferizlide.com: Bakanlık genelgesi kapsamında yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimleriyle vatandaşların bilinç düzeyini artırmayı amaçlayan denetimler tüm ülkede olduğu gibi ferizlide de gerçekleşti.

Denetlemeye Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, belediye başkan vekili Hakan Demirbaş, Esnaf odası Başkanı Bahattin Paşalı, yetkili kurumların görevlileri katıldı.

Denetimlerde maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması için vatandaşlar Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü tarafından bizzat bilgilendirildi.

Kahvehaneler, bakkallar, berberler, lokantalar, bankalar ve değişik işyerleri denetlendi. Yapılan genel denetlemelerde aksi bir duruma rastlanmadığı görüldü.

Denetlemenin ardından kısa bir açıklama yapa Kaymakam Arslanköylü, “bugün tüm Türkiye’de bu denetimler yapılıyor. Bizde yetkili kurullarımız ile denetlemelerimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı maske, mesafe ve hijyen konusunda yeniden bilinçlendiriyor ve uyarıyoruz. Şu ana kadar herhangi bir aksi durumla karşılaşmadık. Vatandaşlarımız kurallara riayet ettiklerini memnuniyetle müşahede ettik. Bu da sevindirici bir gelişme buradan tüm ferizlili vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Diye ide eyledi.

Ferizlide.com haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Vefa
Vefa
1 ay önce

Ilk önce belediye personeli maske takmayı öğrensin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x
Kapalı
Kapalı