Ferizli’de İlköğretim Haftası

#ferizlide.com

Ferizlide 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı düzenlenen törenlerle başladı. İlköğretim Haftası Kutlama Programı kapsamında ilk olarak Kaymakamlık bahçesindeki Atatürk büstüne çelenk sunuldu .

Daha sonra İlköğretim Haftası nedeniyle Ferizli Şehit Hacı Uzun İlkokulu bahçesinde bir program düzenlendi.

İlköğretim haftası açılış programına; Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, diğer ilçe protokolü, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda günün anlamını belirten konuşmayı Okul müdürü Şenay Türk yaptı. Şenay TÜRK konuşmasında “Sevgili çocuklar siz yokken okulumuz çiçekleri olmayan bir bahçe, suyu olmayan bir dere gibiydi. Geldiniz şenlendik, çiçeklendik, hoş geldiniz.”dedi.

Daha sonra şiirler okundu, şarkılar söylendi. Hem öğrenciler hem de öğretmenler okula tekrar dönmenin mutluluğunu yaşadılar.

Programın sonunda ilkokul öğrencileri okula ilk defa merhaba diyen öğrencilere hoş geldin çiçeği takdim ettiler. Protokol üyeleri, yeni eğitim öğretim yılına başlayan öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dilediler.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x