Ferizli’de Duayen Öğretmenler Emekli Oldu.

#ferizlide.com: TÜRK EĞİTİM-SEN Ferizli Temsilciliği Emekli Olan Üyelerine Plaket sundu.

Türk Eğitim-Sen Ferizli İlçe Temsilcisi Yavuz Alpman tarafından emekli olan öğretmenlere teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Ferizli ilçemizde görev yapmakta olan Türk Eğitim-Sen üyelerimizden; Ali Işık ve Murat Erayazlar  Şehit Hacı Uzun İlkokulu’ndan, Zikri Tunca Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi’nden, İbrahim Harbi Hatice Aslan İlkokulu’ndan ve Hidayet Yiğit Borsa İstanbul Recep Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden emekli olarak, bu kutsal görevlerini sonlandırdılar. Uzun yıllar çalışarak, kendi evlatlarından ayırmadan, Vatana Millete hayırlı yüzlerce vatan evladı yetiştirdiler. Bu hizmetlerin mükafatı ne ölçülebilir ne de karşılığı verilebilir. Herhalde Onlar için en büyük mutluluk, yetiştirdikleri evlatların yapacakları hizmetler olsa gerek.

Bizlerde Türk Eğitim-Sen Ferizli Temsilciliği olarak hem öğretmenlik mesleğinde vermiş oldukları hizmetlerden dolayı, hem de Sendikamızın kuruluşundan bu yana uzun yıllar hizmet eden değerli öğretmenlerimize, bizleri her zaman hatırlamaları için naçizane plaket taktimi yaptık.

Tekrardan sayın öğretmenlerimiz; Ali Işık, Murat Erayazlar, Zikri Tunca, İbrahim Harbi ve Sakarya’da çeşitli okullarda uzun yıllar müdürlük yapmış olan Hidayet Yiğit öğretmenimize, emeklilik hayatlarında sağlık, mutluluk, huzur dolu günler diliyoruz.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Necati ULU
Necati ULU
2 ay önce

Emekli olan tüm öğretmen arkadaşlara:Sağlıklıve huzurlu bir emeklilik geçirmelerini dilerim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x