Ferizlide de öğrenciler karnelerini aldı

#ferizlide.com: 2019- 2020 eğitim öğretim yılı ilk yarı yılı karne tatili bugün öğrencilerin karnelerini almasıyla başladı.

Karne töreni bugün Ferizli Rüveyde güneş okulunda sabah saat 11. 00 de kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve belediye başkan yardımcısı Hakan Demirbaş ile milli eğitim müdürü Soner Yılmaz, daire amirleri ve vatandaşların katılımıyla başladı.

Rüveydegüneş Okulu özel sınıf öğrencilerini ziyaret eden protokol üyeleri öğrencilerine karnelerini ve hediyelerini vererek onları sevindirdiler ve hatıra toplu halde resim çekildiler.

Kaymakam ve beraberindeki heyet daha sonra birinci sınıf ve sekizinci sınıflara da karnelerini takdim ettiler.

Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü 8. Sınıf öğrencilerine “artık sizler lise öğrencisi adayısınız bu sene sonunda bu oklunuzdan mezun olunca seneye liseye başlayacaksınız. Başarılı olmak geleceğin sağlam bireyleri, atılgan gençleri, müteşebbis insanları olabilmeniz için çok çalışıp çok okumanız lazım. Bu vesileyle karne tatilini kitap okuyarak değerlendirmeniz şahsınızın, ailenizin ve ülkemizin menfaatinedir” dedi.

Kaymakam öğrencilere 3 Şubat’ta başlayacak ve 19 Haziran’da bitecek olan yarıyıl için  iyi tatiller dileyerek okuldan ayrıldılar. 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Olun  
Bildir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı