Ferizli’de, Damlık ve Değirmencik’te sorun çözüldü

Büyükşehir Belediyesi, sağlam altyapı ağını buluşturduğu bölgeleri güvenli ve estetik üstyapı ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda altyapı hatları tamamlanan Ferizli Damlık ve Değirmencik mahalleleri 770 metre uzunluğunda yeni asfalt ile buluşturuldu.

Yüce talimat verdi, Damlık ve Değirmencik’te sorun çözüldü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehrin dört bir yanında sürdürdüğü altyapı projelerinin yanı sıra altyapısı tamamlanan bölgelerde asfalt çalışmalarını da sürdürüyor. Bu kapsamda altyapı hatları yenilenen Ferizli Damlık ve Değirmencik mahalleleri toplam uzunluğu 770 metre olan asfalt çalışmaları sayesinde yeni görünümüne kavuşacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte sağlam altyapı ile buluşan mahalleler estetik üstyapıyla buluşacak.

Başkan Yüce taleplerimize anında karşılık verdi
Uzun yıllardır beklediği çalışmaların Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin talimatlarının ardından anında hayata geçirilmesinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Damlık Mahalle Muhtarı Mehmet Karadeniz, “ Mahallemizin altyapısının uzun zamandır yenilenmeye ihtiyacı vardı. Altyapı çalışmalarının ardından üstyapı çalışmalarına anında başlanması bizleri hem şaşırttı hem de çok sevindirdi. Mahallemiz altyapısı ve yenilenen üstyapısıyla Sakaryamıza yakışır bir hale geldi. Bizlerin taleplerine anında cevap veren ve çalışmaları yoğun bir şekilde başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce’ye şahsım ve mahalle sakinleri adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

4 Yorum

  1. Çok değerli muhtarımın söyleminde Büyükşehir ve Ferizli belediyesi taleplere anında cevap veriyormuş. Tam 4.yola giriyoruz Damlık mah. Rexil ve sahipsiz durumda idi ve hala sahipsiz durumda taleplere tutarsız cevaplar ve bu gün yapılan asvalt çalışmaları Saski’nin attığı asvalt Büyükşehir in atacağı asvalt nerde. Sadece resim çekilmek ile olmuyor bu işler. Bu işin bir sahibi var. !!!???

  2. Çok değerli muhtarımın söyleminde Büyükşehir ve Ferizli belediyesi taleplere anında cevap veriyormuş. Tam 4.yola giriyoruz Damlık mah. Rexil ve sahipsiz durumda idi ve hala sahipsiz durumda taleplere tutarsız cevaplar ve bu gün yapılan asvalt çalışmaları Saski’nin attığı asvalt Büyükşehir in atacağı asvalt nerde. Sadece resim çekilmek ile olmuyor bu işler. Bu işin bir sahibi var. !!!???

      1. Bu zamana kadar bilmiyorlarmış ki yapmamışlar Bedriye hanım yada canları öyle istemiş herhalde dediğinden yola çıkılırsa. haa pardon yol dedim sonuçta yol memuru değilim 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu