Ferizli’de Cumhur İttifakından Gövde Gösterisi

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Bakırlı Mahalle mitinginde vatandaşlara seslendi. Gündoğdu hizmet sözü verirken MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül ise Cumhur İttifakına vurgu yaptı.

BÜYÜK COŞKU

İlgili Makaleler

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Cumhur İttifakı tarafından Bakırlı Mahallesinde düzenlenen mitingde vatandaşlarla buluştu. Düzenlenen mitinge MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ile MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’da katıldı. Büyük bir coşkunun yaşandığı mitingde Cumhur İttifakı adeta gövde gösterisi yaptı. Mahalle girişinde meşaleler ile karşılanan Cumhur İttifakı kadroları, düzenlenen program ile Bakırlı halkına seslendi.

MİLLET BEKASI

İlk olarak söz alan Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Bugün sizlerin karşısına Cumhur İttifakının değerli kadroları ile çıkıyoruz. 15 Temmuz gecesinde, tankların, uçakların, asker görünümlü hainlerin karşısına göğsünü dikerek duran milletimizin yüreklerinde temeli atılan Cumhur İttifakı, Milletimizin bekası için her zaman burada hainlerin karşısında olacaktır. Bu vesile ile bu beka meselesine bizlere büyük bir destek vererek yanımızda duran, Sayın Grup Başkanvekilimiz ve İl Başkanımız başta olmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm mensuplarına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HİZMET SİYASETİ

Gündoğdu Ferizli’de yeni bir dönem başlatmak istediklerini vurgulayarak, “Hep birlikte Ferizli’mizde bugüne kadar yaşanan sorunları gidermek, sizlerden gelen talepleri çözüme kavuşturmak ve halkın meclisini kurmak için de Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Başkan Adayı olarak hepinize, halkın başkanı, halkın meclisi olacağımıza huzurlarınızda söz veriyorum. Biz Cumhur İttifakı kadroların olarak Ferizli’de siyasette yepyeni bir dönem başlatacağız. Artık kirli siyasetin bu ilçede yeri de yoktur yurdu da. Ferizli’de siyasetin tek amacı hizmettir. Ferizli’ye ve onun güzel insanlarına hizmetkâr olmaktır. İnşallah 31 Mart’ta bu kirli siyaseti siz değerli hemşerilerimin desteği ile Ferizli’mizden ebediyen def edecek, yönü sadece halkımızın refahı olan hizmet siyaseti dönemini başlatacağız” diye konuştu.

VATAN VURGUSU

Mitingde son olarak söz alan MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ise Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparak, “Kemal Kılıçdaroğlu kalkıp ‘Ülkemize yönelik ne tehdit var’ diyebilir. Ancak beka bizim var olma mücadelemizdir. Beka sadece 4 harfli bir kelimede ibaret değildir. Biz var olalım diye 15 Temmuz’da sivil kardeşlerimiz göğsünü kurşunlara siper etti. Şehitler ve gaziler verdik. Vatan topraklarının müdafaası için halen de hamdolsun bedel ödüyoruz. Bedel ödüyor ve kıymet biliyoruz. Bu memleketi kurda kuşa emanet edemeyiz. Gevşek gevşek bakan, sandalyesine oturup karnını kaşıyıp ‘Türkiye’nin başında bir bela mı var kardeşim’ diyenlere bu memleketi teslim edemeyiz. Vatandaşa dönüp sen domates ve biberine bak diyenlere hayır çorbadan daha önemli bir şey var o da vatandadır diyebilmeliyiz” dedi.

“BUNA RAZI GELMEYECEĞİZ”

Bülbül son olarak ise şunları kaydetti: “Bizim için patates soğan mutfakta bir çorbanın kaynaması ve rızk elbette önemlidir. Kutsaldır. Memleketimizde rızkının peşinde koşan herkesin eli öpülür. Ancak Türkiye şu an çok ciddi ekonomik baskılarla mücadele ediyor. Gece yarısı dolar nasıl yükselir? Seçim yaklaşıyor dolar yükseliyor. Birileri sinyal veriyor. Diyorlar ki bırakın etrafınızdaki meseleleri. Doğu Akdeniz’de milyonlarca metreküplük doğalgaz rezervlerini görmeyin boş verin, siz kendi domatesinize biberinize bakın, o rezervleri de Amerika ve İsrail kendi arasında paylaşsın diyor. Buna razı gelmeyeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu