Söğütlü Belediye Başkanı, ‘o ifadeleri kınıyoruz’

#ferizlide.com: Sakarya’da yayın yapan bir haber sitesinin düzenlemiş olduğu söyleşi programına konuk olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yöneltilen; Ferizli ve Söğütlü İlçeleri Büyükşehir Belediyesinin hizmet olanaklarından dışlanıyor iddiası ile ilgili Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten açıklama.

Başkanı Özten’in Basın Açıklaması:

“Yazılı medyada çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin Söğütlü ilçesine yeterince hizmet göndermediği yolundaki beyanları Söğütlü ilçe halkı olarak KINIYORUZ.

Henüz bir yılın dolduğu şu günlerde yapılan bu yersiz ve zamansız tenkidin doğruları yansıtmadığı hakkındaki görüşlerimizi başkanımıza sunuyor, ilgi ve alakalarını minnet, şükran ve teşekkürle karşılıyoruz.

Hizmet dönemi süresi göze alındığında Büyükşehir Belediyesinin kuruluşundan bu güne Söğütlü halkımızın kullanımına arz edilen ve devam eden hizmetleri gelecek hizmetler için teminat sayıyoruz.

Sayın Ekrem Yüce’ye minnet ve şükranlarımızı bir kez daha saygı ile arz etme fırsatı verdiği için doğruları kesinlikle yansıtmayan habere de teşekkür ederim.

Hayırlı Ramazanlar dilerim.”

Koray Oktay Özten

Söğütlü Belediye Başkanı

#ferizlide.com:

Bir Yorum

  1. Kim demisse doğru demiş, saymakla bitmez, henüz bir hizmet göremedik. Ne yapılmış keşke ondan da bahsetseydi başkan da bizde bilseydik. ( Ben söyleyim henüz hiç birşey yok, ne Park, ne bahçe , ne kaldırım…)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu