ferizlide.com 8 yaşında

#ferizlide.com: Ferizli'den anlık ve güncel haberleri dünyaya duyuran ferizlide.com 8 yılı geride bıraktı

Mustafa Üstübi’nin yönetiminde 14 Şubat 2012’de yayına başlayan ferizlide.com 8 yılı geride bıraktı.

İlçeden anlık ve güncel haberleri, Sakarya’ya ve dünyaya duyuran haber portali, bölgenin en çok takip edilen yerel haber siteleri arasında.

Sitenin Genel Yayın Müdürü Mustafa Üstübi, “Vatandaşlarımıza Ferizli’ye ve bölgemize dair tüm haberleri en doğru şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Geriye dönüp baktığımızda önemli bir kitleye ulaştığımızı görüyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde de Ferizli’de haber deyince akılda ferizlide.com olacak” diye konuştu.

#ferizlide.com:

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Zeki Karadeniz Son yorum yazarları
  Abone Olun  
en yeniler eskiler beğenilenler
Bildir
Zeki Karadeniz
Ziyaretçi
Zeki Karadeniz

Ulusal basının olduğu gibi yerel basının da, yerel yönetimler ve kamuoyunda önemi büyüktür. İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği dönemimizde yerel basın, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir. Ferizli.com da ilkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması adına başarılı bir gazetecilik ve internet haberi yapmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Ferizli.com,un 8.nci yayın yıldönümünü kutlar; başarılarınızın daim olması dileğiyle, şahsınıza ve saygı ve selamlarımı sunarım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı