Ferizli’de 8 Mart Kadınlar günü kutlaması

#ferizlide.com: Ferizli kaymakamlığı SODAM merkezinde düzenlenen bir etkinlikle 8 mart çalışan kadınlar günü kutlandı.

Kutlama proğramına ilçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, belediye başkanı İsmail Gündoğdu, daire amirleri ile çok sayıda bayan katıldı.

Günü anlam ve önemini paylaşmak adına kaynaşma ve dayanışma etkinliği olarak bugün saat 11.30 da düzenlenen programda protokol üyeleri kadınlara karanfil takdim ederek günlerini kutladılar.

İlgili Makaleler

Birçok kursa evsahipliği yapan SODAM merkezinde 4yüze yakın bayan kurs almakta olması nedeniyle kadınlar günü burada düzenlenen nezih bir ortamda gerçekleşti.

Proğramta bir konuşma yapan Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden, sonsuz sevgi ve hoş görüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin mimarları olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum.

Bu nezih ortamı düzenleyen, emek veren herkese de teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Proğram da kadınlar adına bir konuşma dayan Tuğba hanım ise “davetimize katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum ayağınıza sağlık. Burada kurs alan bayanlar olarak bugüne kadar verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederiz ancak bundan sonrada bu desteğinizin devam etmesini diliyoruz. Burayı biz kadınların elinden almayı. Bizler burada huzurlu birer bireyler olarak çocuklarımıza ve çevremize daha faydalı ve yararlı olmaktayız. Emekçi Kadınlar günümüz kutlu olsun.” Açıklamasında bulun.

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu