Ferizlide 4320 Öğrenci Karne Alıyor

#ferizlide.com

Ferizlide 4320 Öğrenci karne alacak, yaklaşık 320 Öğretmen yarıyıl tatiline çıkacak.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 18 Ocak 2018 Cuma günü sona erecek. Bu süreçte 4 aydır sıkı bir Eğitim Öğretim dönemi geçiren Öğrenciler yarıyıl tatiline çıkacaklar.

İlçemizde Yarıyıla çıkma töreni 18 Ocak 2018 Cuma günü Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü nün katılımıyla Ferizli TİSK Halit Narin İlkokulunda saat 11.30 da düzenlenecek tören ile başlayacak.

4 Şubat Pazartesi günü başlayacak ikinci eğitim Öğretim yılı 14 Haziran Cuma günü sona erecek.

Eğitim Öğretim yılı ile ilgili olarak Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, “2018-2019 Eğitim Öğretim yılı İlçemizde huzurlu ve başarılı bir şekilde sona ermiştir. Bu uğurda her türlü desteğini esirgemeyen Öğretmen arkadaşlarımı ve Eğitim çalışanlarımı yürekten kutluyorum. 2023 Vizyonu nu gerçekleştirme yolunda Eğitimin her kademesinde ilgili tüm paydaşlarımızın verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Velilerimize de “Değerli velilerimiz, yarıyıl tatilini çocuklarınıza ulaşmak için bir fırsat olarak görünüz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçiriniz. Sinemaya, tiyatroya, gezilere giderek çocuklarımızla daha fazla zaman geçiriniz. Çocuklarınızı internet ve tv yerine kitap okumaya, hatta sokakta arkadaşlarıyla birlikte oynamaya teşvik ediniz” Diyerek herkese mutlu, huzurlu bir tatil diledi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x