Ferizli Ülkü Ocaklarında devir teslim

#ferizlide.com: Yaklaşık 2 yıldır Ferizli Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini sürdüren, Muhammet Soylu görevini Oğuzhan Aydoğdu'ya devretti.

Devir teslim töreni, kalabalık bir katılımla ocak binasında gerçekleşti.

Bayrak Aydoğdu’ya teslim

Devir teslim töreni Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu’nun takdimiyle gerçekleşti. Açış konuşmasını gerçekleştiren Sofuoğlu, uzun sayılabilecek bir süre boyunca yürüttüğü görevi devreden Muhammet Soylu’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Ferizli Ülkü Ocakları Başkanı olarak

Oğuzhan Aydoğdu’nun atandığını bildiren Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı SOFUOĞLU, Aydoğdu’nun üstlendiği onurlu görevinden dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Eski Başkan Soylu,

“Aziz Ülküdaşlarıma Ve Kamuoyuna Saygıyla…

 

Şehitler makamı olan bu kutsal göreve layık görüldüğüm 10 Nisan 2018 tarihinden itibaren,

zor, zahmetli ve meşakkatli olan bu kutsal dava bizlere ecdadımızın emanetidir. Bizlerde bu davayı yeni nesillere aktarmaya çalışacağız demiştik ve bu bayrak yarışını bir adım ileriye götürmek için elimizden geldiğince “Gece uyumadan, gündüz yorulmadan” çalıştık, çabaladık.

 

Yaklaşık 2 senedir sürdürdüğümüz bu kutlu bayrak yarışında bizlere maddi ve manevi olarak desteklerini esirgemeyen başta MHP Ferizli İlçe Başkanımız Sayın Veysel Dikbaş olmak üzere, Belediye Meclis üyelerimize, kıymetli partililerimize ve Ferizli halkına teşekkür ederim. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş’in takdirleriyle, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Soyhan Sofuoğlu’nun tensipleriyle Ferizli Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini devir teslim alan Oğuzhan Aydoğdu Başkanımıza başarılar diliyorum.

 

Türklük şuur ve gururu, İslam ahlak ve faziletini şiar edinen, Türk-İslam Aleminin göz bebeği Ülkücü harekete hizmet etme yolunda Oğuzhan Başkanımızın her daim yanında ve destekçisi olacağız Allah’ın izniyle.

 

Rabbim kılıcını keskin eylesin.”

 İfadelerinde bulundu.

Yeni Başkan Aydoğdu

 

“Bu davanın neferi olmak, bu dava da görev almak bizim için bir övünç kaynağıdır. 15 yıla yaklaşan Ülkü Ocak’ları mensubiyetimde hep aldığım görevleri layık olduğu şekilde yerine getirmek için elimden gelen çabayı sarf ettim ve sarf etmeye devam ediyorum.

 

Bu bir bayrak yarışı ve bugün itibariyle devralıyorum. Bana bu noktaya gelmeme sevile olan ve destekleyen tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum. Kurucumuz merhum Alparslan Türkeş Beyefendi’nin belirlemiş olduğu 9 Işık Doktrini öncü alarak, Genel Başkanımız Sayın: Sinan Ateş Beyefendi’nin direktifleri doğrultusunda Ülkücü Camiaya yakışır bir şekilde ben ve yönetim kadromuz hareket edecektir. Yeni projelerle bayrağımızı daima ileriye taşımak, İdealist, Ülkücü, Vatan Sevdalısı gençlerin yetişmesine katkı sağlamak ve bu yönde eğitimler düzenlemeye özen göstereceğiz.

 

Eski Ocak Başkanımız Muhammed Soylu Reisimize ve yönetim kadrosu çok teşekkür ediyor. Bundan sonra desteklerini her daim yanımızda hissedeceğimizden eminiz” diye belirtti.

 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x