Ferizli tozdan bunaldı…

#ferizlide.com: mustafa üstübi: Uzun zamandır Ferizli ana caddesinde yapılan altyapı çalışmalarından meydana gelen toz bulutları esnafı bunalttı.

Sürekli sulama yapılarak önlem alınsa da çokta fayda etmediği ‘çalışmaların bu yavaş gidişle bir yıl daha devam edeceği görülüyor.’ diye tepki çeken vatandaşlar duvar yazılarıyla büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce’ye seslendiler.

Yazdıkları duvar yazısında “Sayın Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce biz bu tozu ne kadar daha yiyeceğiz? FERİZLİ” diye not düşmüşler. Haber Whatsap hattımıza gelen diğer iletilerden birinde ise, “siyasilerden umudumuzu kestik, ne iktidarı ne muhalefeti kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Her kurumda bir sıkıntı bir ilgisizlik var. Elbette altyapı çalışmaları yapılmalı ama böyle müteahhittin keyfine bırakılarak 3 kişilik bir ekiple biz bu toz bulutunu, ha bire yolların kesilmesini seyreder isek bu hikaye yıllarca devam eder! Zaten bizleri yeteri kadar mahveden korona belasına birde bu sürüncemede yürüyen çalışmaları ilave etmeyin! Sayın büyükşehir belediye başkanı ferizli belediyesinin bir yaptırımı olmadığını anlıyoruz. Lütfen bu sıkıntı veren ve yavaş yürüyen çalışmaları hızlandırın ve bitirin” gibi uzun ifadeler eklemişler.

Bir diğer okuyucumuz “oy verdik diye toz yutmak zorunda mıyız?” gibi birçok tepki iletileri ulaşmakta.

Basın olarak bizler vatandaşın sesini ilgilere ulaştırmakla mesulüz.

Umarız ilgili ve yetkililer vatandaşın sesine kulak verirler.

 

Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Serhat
Serhat
1 ay önce

Planlama eksikliği, vitrine oynama hastalığı…

Sefa
Sefa
1 ay önce

Ferizli belediye başkanı napiyor acaba

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x
Kapalı
Kapalı