Ferizli Söğütlü İYİ Partide Aday Adayı Coşkusu

Ferizli Söğütlü İYİ Partide Aday Adayı Coşkusu#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya İl Teşkilatı Milletvekili Aday Adaylarını Ferizli ve Söğütlü’de tanıttı.

Akşam saatlerinde Ferizli’ye gelen iyi parti İl başkanı Selçuk Kılıçaslan, il yönetim kurulu üyeleri ve bir gurup milletvekili aday adayı girdikleri birkaç kahvehane ve esnaftan Ferizli’nin nabzını tutarak ilçe teşkilatına geldiler.

İlgili Makaleler

Parti binasını dolduran iyi partililer ilçe başkanı Fatih Akgün’ün açılış konuşmasının ardından bir hafta önce il başkanı olan eski ANAP milletvekili Mustafa Kılıçaslan’ın oğlu Selçuk Kılıçaslan önce kendini tanıttı. Daha sonra seçimlerle ilgili gerekli açıklamalarda bulundu. İl başkanı Kılıçaslan “Ferizli teşkilatına gelmeden önce. Nabız için uğradığımız esnaflar ve kahvehanelerde ki vatandaşlardan edindiğimiz yüksek moralle buraya geldiğimizi ifade etmek isterim” dedi.

Daha sonra milletvekili aday adayları tek tek kürsüye gelerek kendilerini tanıttılar.

Tanıtım esnasında partililerin coşkulu ve heyecanlı alkışları zaman zaman konuşmacıların sözünü kestiği görüldü.

Parti binası önünde toplu halde çekilen fotoğrafın ardından Söğütlü teşkilatına gelindi.

Burada da kıs süreli bir esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaparak nabız tutan iyi partililer, çok olumlu ve sıcak tepkilerle karşılaştılar. Bu moralle ilçe teşkilatına gelerek milletvekili aday adaylarını partililere tanıttılar. Söğütlü’de değişik partilerden eski siyasetçilerin ve belediye başkanlarının katıldığı toplantıda söz alarak yaptıkları etkili konuşmalar, uzun uzun alkışlanmalarına sebep oldu.

Çoğu bayan olan aday adaylarının tanıtımın ardından toplantı sona erdi.

haberüstübi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu