Ferizli MYO Onuncu Mezunlarını Verdi

ferizlide.com

Sakarya Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksek Okulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni 6 Temmuz Cuma günü yapıldı.

Bu onuncu Mezuniyet törenine Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk beraberinde Ferizli Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Sağlam, Belediye Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve Ferizli MYO Yaptırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Nurettin Koç ile birlikte katıldı.

Burada konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk mezun olan öğrencilere hayırlı olsun dedi ve bundan sonraki hayatlarında aileleriyle birlikte başarılar diledikten sonra “birazda geçmişe bakarsak bu okulun ilçemize kazandırılmasında eski Milletvekilimiz Sayın Ayhan Sefer Üstün’ün gayretlerini görürüz. Yeri gelmişken kendilerine huzurlarınızda bir kez daha saygı ve şükranlarımı sunarım. Bilindiği üzere Sakarya’ya kurulacak olan ikinci üniversitesinin ve Türkiye’nin ikinci ulaştırma ve lojistik fakültesi de ilçemizde kurulacaktır. Bu fakültenin Ferizli’ye kazandırılmasında diğer eski milletvekilimiz Sayın Mustafa İsen’in büyük gayretleri ve katkıları olmuştur. Buradan Sayın Mustafa İsen Bey’e de minnet ve şükranlarımı sunmayı bir görev addederim. Şimdi yeni bir proje hazırlığındayız. Yüksekokulumuzu daha da modernleştirip fakültemizle aynı yerleşkede 50-100 dönümlük bir yerde konuşlandırmayı tasarlıyoruz. Bu konuda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Bu bağlamda ilçemiz bir eğitim şehri olacaktır. Ferizli’de eğitim kalitesi her geçen yükselmektedir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaket ve teşekkür belgesi verildi. Tören mezuniyet yemini ve öğrencilerin coşku içerisinde kep fırlatmalarıyla sona erdi. Belediye basın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu