Ferizli Muhtarları Yeni Başkanını seçti

#ferizlide.com: Ferizli Mahalle Muhtarları Derneği olağan Kongresi Sakarya Mahalle Muhtarları Federasyonu Başkanı Erdal Erdeminde katılımı ile Dernek toplantı salonunda 24 mahalle muhtarının katılımı ile yeni başkan ve yönetim kurulunu belirlediler.

Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanlığına Haluk Onay getirilirken Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Selahattin Gündoğdu, Ceyhun Keleş, Hasan Çakır, Muzaffer Çakır, Denetleme Kuruluna Mustafa Terzi, Mehmet Çirkin, Şaban Akagündüz.

Federasyon Üst kurul Delegeliğine ise Haluk Onay, Muzaffer Çakır, Ahmet Vurmaz, Hasan Çakır, Selahattin Gündoğdu, Ceyhun Keleş, Şaban Akagündüz ve Mustafa Terzi Getirildi.

Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanlığına getirilen Haluk Onay yaptığı Teşekkür Konuşmasında Tüm Mahalle muhtar arkadaşlarımızın tek hedefleri vardır. Bizlere güvenen her zamanda yaptığımız çalışmalarda destek veren sahip çıkan mahalle sakinlerimize günün 24 saatinde hizmet etmektir.  Tüm mahalle Muhtar arkadaşlarımızla birlik beraberlik içinde örnek bir çalışma yapmaktır. Kongremize katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye belirtti.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Mehmet arı
Mehmet arı
1 yıl önce

Tebrikler başarılarının devamını dilerim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x