Ferizli MHP’de aday adayı başvurular başlıyor

#ferizlide.com

Milliyetçi Hareket Partisi MHP’de 22. 11. 2018 Perşembe günü akşam saat 19. 30da parti teşkilatında düzenlenen bir törenle aday adaylığı başvuruları başlayacak.

Haber merkezimizi(ferizlide.com) ziyarette bulunan ve aday adaylığı başvurusunda bulunacak olan belediye meclis üyesi Ali Tenha partisinin aday adaylıkları süreciyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Tenha Milliyetçi Hareket Partisi’nin 31 Mart 2019 da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanı ve belediye meclis üyeliği aday adaylık süreci genel merkezimiz tarafından 15 Kasım, 15 Aralık 2018 tarihleri olarak belirlenmiştir.

Bun münasebetle Ferizli’de belediye başkan adayı olabilmek gerekçesiyle aday adaylığı için parti teşkilatımızda düzenlenecek olan program ile başvurumuzu yapacağız ”dedi.

Aday adayı Ali Tenha, “yarın akşam saat 19.30 da diğer aday adaylığı başvurusunda bulunacak olan arkadaşımız Sayın Fethi Tokaç ile birlikte teşkilatımız giderek aday adaylığı dilekçemizi ilçe başkanımız Sayın Veysel Dikbaş’a vererek süreci başlatmış olacağız.

Bu başvurularımız ile birlikte önümüzdeki hafta il teşkilatımızın gözetiminde Genel merkezimize giderek yerel yönetimlerden sorum genel başkan yardımcılığımıza şahsen başvurarak sureci resmileştireceğiz” diye açıkladı.

Tenha Değerli parti mensuplarımız ve kıymetli Ferizli halkına saygıyla arz olunur diye belirtti

ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x