Ferizli Meslek Yüksekokulu Müdürü Değişti

Sakarya Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu' nda 6 yıldır okul müdürlüğü görevi yapan Cicioğlu’nun görevi sona erdi.  

Üniversitemiz Ferizli Meslek Yüksekokulu’ nda 2012 yılından beri görev yapmakta olan Dr. Öğr. Üye. Şükrü Cicioğlu ‘nun görev süresinin dolması nedeniyle; Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Öğr. Üye. Doç. Dr. Adil Başoğlu 19.03.2018 tarihi itibariyle Ferizli Meslek Yüksekokulu’ na Müdür olarak atandı.

Bu vesileyle Ferizli Meslek Yüksekokulu’ nda gerçekleştirilen devir-teslim töreni, Meslek Yüksekokul’ nda görev yapmakta olan tüm Akademik ve İdari personelin katılımıyla gerçekleşti.

Burada ki görevi sona eren okul müdürü Cicioğlu Üniversitede ki görevine geri dönerken yeni atanan müdür Başoğlu görevine başladı.

ADİL BAŞOĞLU KİMDİR?
1974 yılında Geyve’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Sakarya’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünden aldı. 2009 yılında Fizik Bölümü Atom ve Molekül Fiziği Anabilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atandı. 4 Nisan 2016 tarihinde Doçent oldu. Doç. Dr. Adil BAŞOĞLU evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu