Ferizli kredi kefalet keyfi davranıyor

#ferizlide.com

Ferizli esnaf odası başkanı Bahattin Paşalı yaptığı yazılı açıklamada, bir kısım esnafımızın Esnaf Kefalet Kooperatifinden hakları olan krediyi kullanmakta sıkıntı çektiklerini söyledi.

Başkan paşalı üyelerinin son zamanlarda şikâyetlerinin artmaya başladığını iddia ederek şu açıklamayı yaptı:

Ülkemiz genelinde ekonomik sıkıntılardan kaynaklanan mali krizlerin atlatılması için Halk Bankası tarafından esnafa verilen uygun faizli kredi kullanılmasının Esnaf ve Sanatkarımızı bir nebze rahatlatması ve zaman kazanabilmesi amacıyla, Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye’nin her il ve ilçesinde Kredi Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla kredi kullanıma açılmasına rağmen, maalesef ilçemizde bulunan Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Nurettin Samsa, kredi kullandırırken üye ayrımı yapmaktadır.

Uzun süredir kredi bekleyenlere adil davranmayarak sırada başka üyelerin olduğunu söylenmek kaydıyla oyalanmaktadır. Kredi müracaatını yapmış bazı üyelerimizi aylardır bekleterek sıra var diyen Kooperatif Başkanı, Kendine ve kendine yakın olanlara aynı hafta içerisinde kredi kullandırtmaktadır” dedi.

Başkan Paşalı üyeler arasında ayrım yapıldığı iddia edilen Ferizli Kredi ve Kefalet Kooperatif başkanı Sayın Samsa’yı telefonla aradığını ve ancak ulaşamadığını da sözlerine ekledi.

Abone Olun
Bildir
guest
7 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Esnaf
Esnaf
1 yıl önce

Bi imza icin yarim gün bekliyosun bu kötü,kredini bikaç gün icinde aliyorsun bu iyi 🤔 herkes menfaatini düşünüyor iste..imzan hemen atılmış olsaydi kredini bizimki gibi halâ bekliyo olsaydin yorumun tersine olacakti..menfaat icin degil insanlik ugruna cabalayin artik,birakin cahilligi dogruyu yanlisi görün.adam doğru söylüyor niye bekletiliyoruz niye halâ alamadik bunun cevabi samsa efendide…kendilerine calisiyorlar

esnaf
esnaf
1 yıl önce
Yanıtla  Esnaf

Esnaf kardeş ismii vermeden yalan yanlış yazmak marifet degil dürüs olalım yanlı yazmayalım birilerinin tesiri altında kalarak …

Esnaff
Esnaff
1 yıl önce
Yanıtla  esnaf

Kimse kimsenin tesiri altında kalmaz,senin doğrun sanadır benim doğrum bana..ben geniş açıdan bakarım,sen dar çerçeveden.ben iyi niyetli düsünürüm sen menfaatini.ben işini dogru yapani yada yapmaya calisani desteklerim,sen senin işini dogru yapani desteklersin 😉 şimdi hangimiz yanlı?
Evet ismimi vermedim çünkü cahille muhabbeti kestim 😊

ESNAF
ESNAF
1 yıl önce
Yanıtla  Esnaf

İKi YANLIŞTAN BİRDOĞRU OLMAZ . Oda kayıt belgesi İmzalamak için bekleten başkanın yaptığı uygulamada yanlış kredi almak isteyen esnafı gereksiz yere bekleten başkanda yanlış yapmış oluyor. Önce bu tesbiti iyi yapalım. Yanlışı savunmak için ileri görüşlü olmayalım.

Esnaf
Esnaf
1 yıl önce
Yanıtla  ESNAF

Aynen katılıyorum yanlisi savunmak icin ileri görüşlü olmamak gerekir ama malesef doğruyu savunmak icinde ileri görüşlü insanlar yok.hep bi eleştiri hep bi cikar meselesi,fırsatçılık.adam bisey söylüyor hemen bi eleştiri,sen esnafsin başkani seversin yada sevmezsin o ayri bi konu.o esnafi icin ortaya bi konu atmis ne olursa olsun destekle.eksik oldugu yanlari varsa gidersin konuşursun.şunu kabullenelim bizim ferizlimiz de dürüst insanlar sevilmezler…😉

Kerem bekar
Kerem bekar
1 yıl önce

Bahattin Başkan yönetmekte olduğunuz kurumda bir imza içim yarım gün beklediğimi size hatırlatırım. Kurum başkanlarımızın yönetimde adıl ve eşit olmalarını her yurttaş gibi bende bekliyorum. Bu her iki kurum ve diğerleri için geçerlidir. Ferizlimizde taş taş üzerine koyandan vesile olandan allah razı olsun. Saygılar.

Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz
1 yıl önce
Yanıtla  Kerem bekar

Çok haklısın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
7
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x