Ferizli Kaymakamlığı Muhtarlar toplantısı

#ferizlide.com: Ferizli ilçe kaymakamlığı bünyesinde mutat olarak düzenlenen mahalle muhtarları toplantısı bugün saat 10. 30 da gerçekleşti.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, belediye başkan yardımcısı Hakan Demirbaş, Emniyet, Jandarma, Milli eğitim, ilçe tarım, Saski, toplum sağlığı amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Açılış konuşmasında Kaymakam Alp Arslanköylü, “muhtarlarımızla, ilgili daire amirlerimizle belirli sürelerde yaptığımız toplantılarla asayiş, huzur ve güvenliğimizi gözden geçirmek varsa birlikte eksiklerimizi gidermek için toplanıyoruz. Tüm iştirakçi arkadaşlara teşekkür ediyorum” diyerek toplantıyı başlattı.

Mahalle muhtarı ve ilgili daire amirleri söz alarak eksiklik ve aksaklıkları karşılıklı müzakere ederek neticelendirmeye çalıştılar.

Mahalle yollarının yüksek tonajlı nakliye araçlarının bozduğu dile getirilerek jandarmanın bu konuda dikkatli çalışmaları gündeme getirildi.

İlçe de zaman zaman gerçekleşen hırsızlık olaylarının gerçekleştiği durumlarda polise ihbar gelmediği söz konusu edilerek bu konuda vatandaşlarımızın daha duyarlı, uyanık olmasını ve emniyete ihbarda bulunulması gündeme getirildi.

Toplantı, Muhtarların ilgili birim amirlerinden gerekli çalışmalar hakkında soru cevap karşılığında bilgi edinmek suretiyle sona erdi.

#ferizlide.com:

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x