Ferizli kararını verdi: İYİ olacak

#ferizlide.com

İYİ Parti Ferizli Belediye Başkan adayı Serhat Çiçek, seçime birkaç gün kala Ferizlilerin kararını vermiş olduğunu ifade ederek, “Ferizli kararını verdi: İYİ olacak.” diye konuştu.

Gölkent

İYİ Parti Ferizli Belediye Başkan adayı Serhat Çiçek, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Ferizli İlçe başkanı Fatih Akgün ile birlikte Gölkent’te düzenlenen programa katıldı.

Büyük coşku

Büyük bir coşku ile karşılanan İYİ Partililerin, vatandaşla buluşmalarında oldukça renkli görüntüler yaşandı. Gölkentliler, milletvekili ve Belediye Başkan adayı Serhat Çiçek ile bol bol fotoğraf çektirdiler.

Çiçek, ‘Ferizli Kararını verdi’

İYİ Parti Ferizli Belediye Başkan adayı Serhat Çiçek, “Aday olarak yola çıktığımız ilk günde büyük bir coşku vardı. Bu coşkunun bize seçimi kazandıracağını gördük. Fakat gün geçtikte bu coşku ve destek çok daha fazla arttı. Ferizli halkının parti ayrımı gözetmeksizin ittifakla bizi desteklemesi bizleri sevindirmekle birlikte, daha da fazla sorumluluk yükledi. Onlara layık ve Ferizli’yi ayağa kaldıracak projeler hazırladık. Şimdi 1 Nisan’ı bekliyoruz. 1 Nisan’dan itibaren Ferizli’de yeni bir sayfa açılacak. Çünkü Ferizli kararını verdi: İYİ olacak” şeklinde konuştu.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x