Ferizli İYİ partide şok istifa

#ferizlide.com: mustafa üstübi: Ferizli ilçe kurucularından ve STK’lardan sorumlu İlçe başkan yardımcısı Nevrez Terzioğlu yaptığı paylaşımla partisinden istifa ettiğini açıklaması şok etkisi yarattı.

İyi parti ilçe başkan yardımcısı Terzioğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı istifa açıklaması şöyle:  

Değerli arkadaşlar, siyasetten uzak hepinizi ayrı ayrı seviyorum ve sevgi bakidir. Ben ve benim gibi düşünenlerin İyi Parti çatısı altında siyaset yapma ve ideallerinin peşinde koşma, Türkiye’mize hizmet etme şansı kalmadığını (son günlerde meydana gelen olaylardan dolayı) düşünüyorum. İyi partinin kuruluşundan buyana kurucu üye olup kurucu felsefeye uygun hizmet eden önder şahsiyetlerin birer birer bilinçli olarak tasfiye edildiklerini bazılarının istifa etmek zorunda bırakıldıkları bazılarının da “ihraç” edildiklerini görmekteyiz. Bu şahsiyetlerin yerine de kurucu felsefeye bana göre uygun olmayan küresel sermayenin ve işbirlikçilerinin düşüncelerini savunan aynı zamanda uygulayan şahsiyetlerin tercih edilmekte olduğu açık bir şekilde görülmektedir. Neticesinde de parti düşüncesi olarak ana düşünceden başka eksenler kaydığı da (genel başkana rağmen) görülmektedir. Bu sebeplerden dolayı üzülerek İyi Partiden ve İyi Parti Ferizli İlçe Teşkilatında üstlenmiş olduğum görevlerimden istifa ediyorum. Sizlere bundan sonraki görevlerinizde başarılar diler, bundan sonra yapacağınız hizmetlerde ülke menfaatine uygun her İYİ işte de alkışlayacağımı bilmenizi isterim. Hepinize hayatta başarılar dilerim, saygı ve sevgiyle kalın.”

Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
ALİ
ALİ
1 ay önce

ASIL ÜZÜLDÜĞÜM TARAF İYİ PARTİYİ SUÇLAYARAK İSTİFA EDEN BU ARKADAŞA İLÇE YÖNETİMİNİN SESSİZ KALMASI .İYİ PARTİ BU KADAR SAHİPSİZ Mİ ANLAMADIM.

ALİ
ALİ
1 ay önce

HER PARTİDE OLDUĞU GİBİ İYİ PARTİDE DE ZAMAN ZAMAN HATALAR YAPILABİLİR. YERİ GELDİĞİ ZAMAN BİZ DE YAPILAN HATALARI EKSİKLERİ ELEŞTİRİYORUZ. BENİM DÜŞÜNCECEM İYİ PARTİNİN GÜNDEN GÜNE GÜÇLENMESİ BİRİLERİNİN CANINI FENA HALDE SIKIYOR. ÖNCE İLLET DEDİLER ZİLLET DEDİLER VATAN HAİNİ DEDİLER . SONRA YOK SEN İYİSİN BİZİMLE OL DEDİLER BAKTILAR BUNLARIN HİÇ BİRİ OLMUYOR EN İYİSİ PARTİYİ BÖLELİM MODUNA GİRDİLER. NE YAPARSALAR YAPSINLAR HER GEÇEN GÜN İYİLER HAREKETİ GÜÇLENİYOR. KİŞİLER GEÇİCİ KURUMLAR KALICIDIR.

Veysel Dikbaş
Veysel Dikbaş
1 ay önce
Yanıtla  ALİ

İsmini tam yazarsan sana cevap vereceğim. Korkuyorsanız bu sahaya çıkmayınız.

ALİ
ALİ
1 ay önce
Yanıtla  Veysel Dikbaş

SAYIN VEYSEL BAŞKAN BENİM İSMİM ALİ BEN İSTİFA İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİMİ YAZDIM SİZ NİYE BANA CEVAP VERME GEREĞİNİ DUYYORSUNUZ İSTİFA İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ SİZİNLE POLEMİĞE GİRMEK İSTEMİYORUM .İSTERSENİZ BENİM YORUMUMU DA ELEŞTİREBİLİRSİNİZ . SIKINTI YOK. BEN SİZİ ÇOK İYİ TANIYORUM BİRLİKTE DEVLELET BAHÇELİYİ ÇOK ELEŞTİRDİK . ÇOK ÇAY İÇTİK ÇOCUKLARIMIN SÜNNETİNİ YAPTIN .

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x