Ferizli İYİ Parti İlçe Başkanlığı’ndan açıklama

#ferizlide.com: İyi Parti Ferizli İlçe Başkanı Akın Özdemir gazetemize yaptığı açıklamada ‘FIRSAT BU FIRSAT’ dedi.

Özdemir açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Evet her ne kadar çok çok acil bir durum olmasa da seferberlik ilan edilmese de temizlik ve dezenfekte olmakta her birimiz seferber olmamız lazım tüm ülkemde.

Ne kadar üzülerek yazıyorum fırsat bu fırsat diyerek haksız kazanç elde edenler varsa da güzel haberlerde alıyoruz. Örneğin en yakınımız Karasuda Hasan Keleş meslek lisesi dezenfektan üretimine başladı. Diğer yandan 3 meslek lisemizin N95 standardın da maske üretmeye başladı güzel şeyler oluyor ülkemde.

 Buradan sesleniyorum; uzun yıllardan beri bir beyin göçü yaşanmakta ülkemizde, göçü bırakın artık üstün beyinler, dünyanın hali ortada. Güzel ülkemiz hariç kırıp geçiriyor virüs dünyayı. Asıl fırsat bu fırsat, gelin seferber olalım çok çalışıp kanıtlayalım Türkün gücünü. Biz de varız demeyelim sadece biz varız, sadece biz çare oluruz TÜRKİYE başarır diyelim. Zannediyorum burada bişey yapamıyoruz, dışarıda şartlar iyi diyenler bırakın üretim yapıp Nobel almayı; yaşamak uğruna gözleri Türkiye’de.

Artık elbirliği yapıp Ülkemizi geliştirelim, virüs illetini elbet Allah’ın izniyle bertaraf edeceğiz ama cahil olmayalım, bana bişey olmaz demeyelim! yada boş ver zaten uğraşan var ecnebiler sürekli araştırıyor icat etsinler biz onlardan alırız demeyelim. Birbirimize destek verelim, çözüm üretelim çalışalım, hazırcı olmayalım!

Hadi, hadi güzel Ülkem yaparız biz başarırız biz, icat ta ederiz biz gün Seferberlik günüdür umutsuz olmayalım.

SAYGILARIMLA”

#ferizlide.com:

mustafa üstübi ferizli

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x