Ferizli Gölkent Mahallesinde Halk toplantısı

#ferizlide.com: Kaymakamlığın belirli zamanlarda düzenlediği halk toplantılar bugün saat 15.00 te Gölkent Mahallesinde bir kahvehane salonunda gerçekleşti.

Toplantıya İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, jandarma, emniyet, ve ilgili daire amirleri ile mahalle halkı katıldı.

Mahalle halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılanan toplantı kaymakam Arslanköylü’nün 33 şehidimiz rahmet yaralı gazilerimize şifa dilemesiyle ve İlçe müftüsü Bedrisinan Yazıcı’nın Kur’an-ı kerim tilaveti ve dua etmesiyle başladı.

İlgili Makaleler

Halkın sorun ve önerilerini dinleyen Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ilçede öne çıkan sorunların çözümünde vatandaşlarında sorumluluk alması gerektiğini ifade ederken, sorunları çözmek için yoğun çalışma içinde olduklarını belirtti. Kaymakam Arslanköylü, “bugün sizlerle bir araya gelmiş olmak, hasbihal etmek, konuşmak, dertleşmek, istişareler yapmak suretiyle duygu ve düşünce paylaşımında bulunmak ilçenin kaymakamı olarak şahsımı son derece mutlu ediyor. Kamu kurumlarımız ve bütün personelimiz ile birlikte vatandaşlarımıza kamu hizmetlerinin en iyisini sunma gayreti içerisindeyiz. Tüm bunların ötesinde asıl maksadımız bizleri birbirimize bağlayan, devlet vatandaş ilişkilerini daha da güçlendiren duygu ve düşünce paylaşımını gerçekleştirmek” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların isteklerini dinleyelim denilmesi üzerine söz alan mahalle sakinleri; yolcu otobüslerinin şehir içine giremediğini, belde belediyesi döneminden kalan eski belediye binalarının çürümeye yüz tuttuğunu bu yüzden ferizli belediyesine devredilmesini, mera alanlarının düzenlenmesini, sağlık ocağının ambulansla desteklenmesini dile getirdiler. Bu meselelerle ilgili gerekli çalışmaların yürütüldüğünü ve eksik olanlar için çalışmaların başlatılacağı ifade edildi.

Ferizli’de ki çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ise yeni dönem için planlanan hizmet ve yatırımları anlatarak, “Halkımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Mahalle sakinleri de Başkan Gündoğdu’ya Ferizli Belediyesi’nin yaptığı hizmetler dolayısıyla teşekkür etti.

Yeni hizmet dönemi için Gölkent’te planlanan çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkan Gündoğdu, Gölkent’in turizm ve tarım potansiyelinin çok güçlü olduğunu ve çalışma içerisinde oldukları Büyük Akgöl projesi hayata geçtiğinde, ülke ve dünyanın her tarafından turistlerin ilgisini çeken bir cazibe merkezi olacağını söyledi. Ferizli’ye hizmet etmekten gurur duyduğuna vurgu yapan Başkan Gündoğdu vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu