Ferizli Borsa İstanbul Recepbey’de Veli toplantısı

#ferizlide.com: Recepbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul-Aile Birliği Ve Veli Toplantısı Yapıldı.

2019-2020 Öğretim Yılı Ferizli Borsa İstanbul Recepbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul-Aile Birliği Ve Veli Toplantısı Yapıldı.

Ferizli Borsa İstanbul Recepbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul-Aile Birliği toplantısı öğrenci velilerinin ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleşti.

Okul Müdürü Ali Harbi toplantıya katılan öğrenc

i velilerine ve öğretmenlere katılımlarından dolay teşekkür ederek konuşmasına başladı.

Okul Müdürü konuşmasında; Okul-Aile Birliklerinin Okul ile iş birliği yaparak öğrencilerin yetişmesinde ve topluma kazandırılmasında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek okul aile birliği yönetimine yapmış oldukları öz verili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Okul Müdürü ayrıca, bölgenin artık bir sanayi bölgesi olduğunu yakın çevrede üç adet sanayi bölgesi bulunduğunu, burada çok miktarda kalifiye elemana ihtiyacı olacağını bu nedenle okulumuzun öneminin çok daha artacağını söyledi.

Daha sonra Oku-Aile Birliğinin faaliyet raporları okunup oylandıktan sonra seçimlere geçildi. Yapılan seçimler sonucunda yeni okul-aile birliği yönetim kuruluna;

Hüseyin Çukur, Akif Coşkun, Tahsin Ürdem, Mustafa Cinbat ve Yunus Türk Seçildiler.

Toplantı bitiminden sonra sınıf öğretmenleri velilerle bire bir görüşerek öğrencilerin ara karnelerinin dağıtımını yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu