Ferizli Belediyesinde Bayram Öncesi İkramiye Sevinci

Ferizli Belediyesi, Başkan İsmail GÜNDOĞDU’nun talimatıyla birlikte, Belediye İşçilerinin sendika ikramiyelerini maaşlarıyla birlikte bayram öncesi hesaplarına yatırdı.

Ferizli Belediyesi, Başkan İsmail GÜNDOĞDU’nun talimatıyla birlikte, Belediye İşçilerinin sendika ikramiyelerini maaşlarıyla birlikte bayram öncesi hesaplarına yatırdı. Belediye tarihinde ilk defa, çalışan işçilerin ikramiyeleri maaşlarıyla birlikte hesaplarına yatırılmış oldu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye İş Sendikası İşçi Temsilcisi Şenol KARGÜN: “gerçekten bu bizim için sürpriz oldu; ilk defa maaşlarımızla birlikte ikramiyelerimiz de hesaplarımıza yatırıldı. Yıllardan beri biz işçilerin beklentilerinin bu şekilde karşılık bulması, bizler için ikinci bir bayram mutluluğu olmuştur. Bayram öncesi müjdesi ile bir kez daha belediye çalışanlarının yanında olduğunu gösteren Belediye Başkanımız İsmail GÜNDOĞDU’ya bu vesile ile şahsım ve işçi arkadaşlarım adına teşekkür ve şükranlarımızı arz ederken; beklentimiz doğru ve yerinde olan bu uygulamanın daim olmasıdır” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Deniz köy
Deniz köy
1 ay önce

Ben bu açıklamaya güldüm.ayın 10nunda zaten devlet maaş ücretlerini yatırdı.yillardirda ikramiyeler alinir.hizmet yapamayınca bu başkan böyle açıklamalarmi yaptiriyor.2 yil bitti tek hizmet gormedi ferizli neyin dusuncesi anlamadim.en az 10 yildir eksiksiz odenen maaslar ve ikramiyeler neyin
aciklamasiydi bir bilen anlatirmi? Komik olma baskan.

Olcay
Olcay
1 ay önce

İşçinin emekçinin yanında olan kazanır başkan takdir ediyorum sizi inşallah bundan sonra devamı da gelir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x