Ferizli belediyesi temizlik filosunu genişletiyor

#ferizlide.com: Ferizli belediye başkanı İsmail Gündoğdu’nun çevre bakanlığında yapmış olduğu girişimler sonuç verdi.

Başkan Gündoğdu’nun çevre ve şehircilik bakanlığından hibe olarak almaya çalıştığı ve nihayet başardığı 2020 model çöp kamyonu garajdaki yerini aldı.

Bilindiği üzere Ferizli belediyesi daha önce de 3 adet çöp kamyonu almış törenle hizmete sokmuştu.

Böylece, Çevre Bakanlığı’nın vermiş olduğu sıfır kilometre çöp kamyonu ile Ferizli belediyesi temizlik filosunu genişletmiş oldu.

Öte yandan, Ferizli halkına en iyi hizmetin sunulması için çalıştıklarını belirten Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Seçim sürecinde vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi ilçemizin ihtiyacı olan eksiklerini tamamlamak için gayret gösteriyoruz. Daha önce 3 çöp kamyonu ilave ettiğimiz araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Yaptığımız girişimler sonucu, tamamı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibesi olan sıfır km çöp toplama aracımızı teslim aldık. İlçemize hayırlı olsun. Rabbim kazasız belasız hizmet etmeyi nasip eylesin” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen çöp kamyonunun hizmete başladığını ve belediyenin kendi araçlarıyla ciddi bir tasarruf sağladığını vurgulayan Başkan Gündoğdu, desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ve Sakarya AK Parti Milletvekillerine şahsı ve Ferizli halkı adına teşekkür ettiğini kaydetti.

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x