Ferizli Belediyesi Personel Bayramlaşması Yapıldı

#ferizlide.com

Ferizli Belediyesi personel bayramlaşması bayramın ikinci günü Saat 14.00’te belediye hizmet binasında gerçekleştirildi.

Personeli selamlayan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk “Bizleri bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturan Rabbimize hamdolsun. Öncelikle sizlerin, ailelerinizin ve sevdiklerinizin bayramını tebrik ediyorum. En kötü günümüz böyle olsun.

Ferizli’ye hizmet konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmağa özen gösterdiğinizin farkındayız. Gayretleriniz için özellikle teşekkür ediyorum ve sizleri tebrik ediyorum.

Ramazan ve Kurban Bayramlarının dinimizdeki yeri apayrıdır. Bütün küskünlerin barıştığı bayramlardır. Ne mutlu ki bizlere içerisinde Mübarek Ramazan ve Kurban Bayramlarını barındıran böyle güzel bir dinin mensuplarıyız. Ferizli Belediyesi olarak bizler birer aileyiz. Sizlere soruyorum: Aranızda küskün olanlar var mı? Her aile içerisinde olabileceği gibi bu aile içerisinde de küskünlükler, kırgınlıklar olabilir. Şayet varsa bugün burada barışsınlar. Zira bayramlar bunun için bir fırsattır.

Ferizli Belediyesi ailesi olarak her geçen gün hizmet kalitemiz artıyor. Biz sürekli hizmet üretmek ve çalışmak zorundayız. Birlik ve beraberlik şuuru içerisinde hizmet üretmeye devam edeceğiz. Tabiki birbirimize karşı saygıyı ve sevgiyi de eksik etmeyeceğiz. Ferizli bugün çok iyi noktalara geldiyse bunda hepinizin payı var. Yüce Allah, kestiğiniz, keseceğiniz Kurbanlarınızı kabul etsin. Sizlere ailelerinizle birlikte huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir bayram diliyorum” dedi.

Programın sonunda çalışanlar söz alarak dilek ve temennilerini ilettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu