Ferizli Anadolu Gençlik Derneğinde Görev Değişimi

FERİZLİ ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Ferizli Anadolu Gençlik Derneği ilçe başkanlığı görevi; Ferizli Anadolu Gençlik Derneği teşkilat Başkanı Fatih ÇOBAN a teslim edildi.
Mera camisinde il başkanımız Ali Ahmet ÇELİK ‘inde katılımıyla kılınan sabah namazı sonrasında görev değişikliği gerçekleştirildi.
Görevi teslim aldığı ilçe başkanı Hayati KAYA; “Bu kutsal görevi Fatih ÇOBAN gibi değerli bir arkadaşımıza devrettiğimiz için çok mutluyum. Bundan sonra derneğimizin her kademesinde son nefesimize kadar görevimize devam edeceğiz.
Görev yaptığımız süre içerisinde sabah namazı buluşmaları, lise ve ortaokul öğrencilerine yönelik Siyer-i Nebi sınavları, Çanakkale Şehitlikleri ziyareti, İstanbul Fetih şöleni programlarına gençlerimizle katılım sağladık. İhtiyacı olan insanlarımıza maddi destekte bulunduk.
Ortaokul öğrencilerimize Kaşif gruplarında Kuran -ı Kerim öğretmeye çalıştık. Siyer, ilmihal hadis gibi konularda çalışmalar yaptık. Yaz tatillerinde ve sömestr dönemlerinde yaptığımız çalışmalarla gençlerimizin yüreğine dokunmaya çalıştık. Bu gençlerimiz ilerleyen dönemlerde AGD-MGV de çeşitli kademelerde görev yapması bizleri çok mutlu etmiştir.
“Bir milletin asıl güçü tankı ,topu ,tüfeği değil imanlı yetiştirilmiş gençliğidir” diyen Erbakan hocamızın bu anlayışı ile imanlı şuurlu gençlik yetiştirmek için çalıştık.
Liseli ,üniversiteli çalışan çalışmayan tüm gençlerimizi derneğimizin çalışmalarına katılmaya bekliyoruz. Liseli gençlerimize yönelik Karavan gruplarımızla gençlerimizle hem eğleniyor hem de öğreniyoruz.
Ferizli AGD-MGV Başkanımız Fatih ÇOBAN a yeni görevinde başarılar diliyor herkesi AGD çalışmalarına katılmaya ve desteklemeye davet ediyoruz.” diye belirtti.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
VAR OL BAŞLAN
VAR OL BAŞLAN
6 gün önce

HAYATİ HOCA BİR ZAMANLAR ELİNDE FETONUN RESİMLERİYLE FETONUN REKLAMINI YAPAN BÜYÜK HOCA VAAY BE BUNLAR YÜZÜNDEN ÇOCUĞUMU O DERNEĞE GÖNDERMİYORUM GÖNDERMEYECEMDE.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x