Ferizli AKP Aday Adaylarında Rekor seviye

#ferizlide.com

Cuma günün kadar uzatılan aday adaylığı başvuruları Ferizli’de 15 olurken Söğütlü’de 4 başvuru oldu.

Herkesi şaşkına çeviren, her başvuranın diğerlerinin şansını daha da azaltan aday adaylığı başvuruları 17 Kasım Cuma gününe kadar sürecek.  

Ferizli:

Nursel Akşit, Ramazan Serhoş, Yüksel Kadıoğlu, Nurettin Koç, Hüseyin Sevinç, Şemsettin Koç, Fazlı Demirci, Ertan Çimbat, Halim Kılkış, Hidayet Kahya, İsa Sevinç, Gökhan Güner, Naci Kıral, Samet Zurnacı, İsmail Gündoğdu.

Söğütlü:

Ertüğrul Özacan, Enver Çakırsoy, Koray Ökten Özten, Murat Bölükbaşı.

Ferizli haber mustafa üstübi

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
8 Yorum yazarları
EsnafHALKGündüz E.İbrahim ÇÖPOĞLUhacı bayram Son yorum yazarları
  Abone Olun  
en yeniler eskiler beğenilenler
Bildir
Aday adayı
Ziyaretçi
Aday adayı

İçlerinden yılan gibi sıyrılıp aday olacak olan kişi Ahmet Soğuk :))) Gerçi başvuru yapmamış ama olsun 😂😂😂

Gençlik
Ziyaretçi
Gençlik

Adam gibi adam Ismail Gündoğdu

Ferizlili
Ziyaretçi
Ferizlili

Akıl ile ahlakın buluştuğu isim Ismail Gündoğdu

Eğitimci
Ziyaretçi
Eğitimci

Hizmet için çarpan yürekler dedikleri bu olsa gerek. Aradan bir iki istisnayı çıkaracak olursak kii. İstisnalar kaideyi bozmaz. Pasta büyük olunca kaşık sallayanı da çok oluyor.

hacı bayram
Ziyaretçi
hacı bayram

inşAllah tekrardan Ahmet Soğuk seçilecektir Allahım (C.C) onun yanında olsun Kendisini seviyoruz ve İlçemize hizmetlerinin devam etmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum Allah (C.C) iyileri başımızdan almasın Amin… maşAllah adayımızda çok ama Ahmet başkan varken bunlardan hayır gelmez ALLAHIM (C.C) PARTİMİZİ HAYİNLERDEN SAKINSIN VE ALLAH (C.C) NİN YARDIMI İLE AK PARTİMİZ TEKRAR SEÇİMİ KAZANACAKTIR AHMET SOĞUK BAŞKAN İLE BİRLİKTE.. ES SELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAH

Gündüz E.
Ziyaretçi
Gündüz E.

AHMET SOĞUK UN BU İLÇEYE KATKISI ÇOK BÜYÜK KEŞKE YİNE SEÇİLSE AMA ÇOK ADAY VAR BUNLARIN ARASINDAN SIYRILMASI GÜÇ OLABİLİR AK KARDEŞİM.

İbrahim ÇÖPOĞLU
Ziyaretçi
İbrahim ÇÖPOĞLU

Hayırlı olsun ne diyelim hakkımızda

HALK
Ziyaretçi
HALK

Ferizliye bır daha soğuk rüzgarlar estirme ALLAHIM…Ferizli daha güzel yaşanacak bir ilçe olmalı buda ancak ahlaklı ve dürüst kişiyle olur…

Esnaf
Ziyaretçi
Esnaf

Samimi söylüyorum neredeyse tamamı yiyici takımı. Nursel, Samet, Hüseyin kim bunlar yahu? Milletin aklı ile dalga geçmeyin. Samet Zurnacı meclis üyesi oldu olalı yemediği rant kalmadı. Ve beni en çok kızdıran konu da her yerde inşaat mühendisi denilmesi. Ya bu çocuk mühendis falan değil, iki senelik okul okumuş bir projeden haberi olmayan sürekli rant devşiren birisi. Yalansa yalan diyin. Ayıp ayıp. Bu çocuğun aday gösterilmesi Ak Partiye oy veren bizlere hakaret. Nursel Ahmetin sayesinde hiç hak etmediği yerlere geldi. Haklarında çıkmadık dedikodu kalmadı. Enver hocamızın kızı olmasına sığınıp onun üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Hüseyin halk ile dalga geçer gibi bir… Daha Fazlası »

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı