Ferizli AKP Aday Adaylarında Rekor seviye

#ferizlide.com

Cuma günün kadar uzatılan aday adaylığı başvuruları Ferizli’de 15 olurken Söğütlü’de 4 başvuru oldu.

Herkesi şaşkına çeviren, her başvuranın diğerlerinin şansını daha da azaltan aday adaylığı başvuruları 17 Kasım Cuma gününe kadar sürecek.  

Ferizli:

Nursel Akşit, Ramazan Serhoş, Yüksel Kadıoğlu, Nurettin Koç, Hüseyin Sevinç, Şemsettin Koç, Fazlı Demirci, Ertan Çimbat, Halim Kılkış, Hidayet Kahya, İsa Sevinç, Gökhan Güner, Naci Kıral, Samet Zurnacı, İsmail Gündoğdu.

Söğütlü:

Ertüğrul Özacan, Enver Çakırsoy, Koray Ökten Özten, Murat Bölükbaşı.

Ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
9 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Esnaf
Esnaf
2 yıl önce

Samimi söylüyorum neredeyse tamamı yiyici takımı. Nursel, Samet, Hüseyin kim bunlar yahu? Milletin aklı ile dalga geçmeyin. Samet Zurnacı meclis üyesi oldu olalı yemediği rant kalmadı. Ve beni en çok kızdıran konu da her yerde inşaat mühendisi denilmesi. Ya bu çocuk mühendis falan değil, iki senelik okul okumuş bir projeden haberi olmayan sürekli rant devşiren birisi. Yalansa yalan diyin. Ayıp ayıp. Bu çocuğun aday gösterilmesi Ak Partiye oy veren bizlere hakaret. Nursel Ahmetin sayesinde hiç hak etmediği yerlere geldi. Haklarında çıkmadık dedikodu kalmadı. Enver hocamızın kızı olmasına sığınıp onun üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Hüseyin halk ile dalga geçer gibi bir… Daha Fazlası »

HALK
HALK
2 yıl önce

Ferizliye bır daha soğuk rüzgarlar estirme ALLAHIM…Ferizli daha güzel yaşanacak bir ilçe olmalı buda ancak ahlaklı ve dürüst kişiyle olur…

İbrahim ÇÖPOĞLU
İbrahim ÇÖPOĞLU
2 yıl önce

Hayırlı olsun ne diyelim hakkımızda

hacı bayram
hacı bayram
2 yıl önce

inşAllah tekrardan Ahmet Soğuk seçilecektir Allahım (C.C) onun yanında olsun Kendisini seviyoruz ve İlçemize hizmetlerinin devam etmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum Allah (C.C) iyileri başımızdan almasın Amin… maşAllah adayımızda çok ama Ahmet başkan varken bunlardan hayır gelmez ALLAHIM (C.C) PARTİMİZİ HAYİNLERDEN SAKINSIN VE ALLAH (C.C) NİN YARDIMI İLE AK PARTİMİZ TEKRAR SEÇİMİ KAZANACAKTIR AHMET SOĞUK BAŞKAN İLE BİRLİKTE.. ES SELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAH

Gündüz E.
Gündüz E.
2 yıl önce
Yanıtla  hacı bayram

AHMET SOĞUK UN BU İLÇEYE KATKISI ÇOK BÜYÜK KEŞKE YİNE SEÇİLSE AMA ÇOK ADAY VAR BUNLARIN ARASINDAN SIYRILMASI GÜÇ OLABİLİR AK KARDEŞİM.

Eğitimci
Eğitimci
2 yıl önce

Hizmet için çarpan yürekler dedikleri bu olsa gerek. Aradan bir iki istisnayı çıkaracak olursak kii. İstisnalar kaideyi bozmaz. Pasta büyük olunca kaşık sallayanı da çok oluyor.

Ferizlili
Ferizlili
2 yıl önce

Akıl ile ahlakın buluştuğu isim Ismail Gündoğdu

Gençlik
Gençlik
2 yıl önce

Adam gibi adam Ismail Gündoğdu

Aday adayı
Aday adayı
2 yıl önce

İçlerinden yılan gibi sıyrılıp aday olacak olan kişi Ahmet Soğuk :))) Gerçi başvuru yapmamış ama olsun 😂😂😂

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
9
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x