Ferizli Ak Parti Teşkilat Bayramlaşması Yapıldı

#ferizlide.com: Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu Parti İl Başkanı yardımcıları ile birlikte, Ferizli Ak Parti İlçe teşkilatına bayram ziyaretinde bulundu.

İlçe teşkilat binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Teşkilatı ve Teşkilat Kollarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı yaptığı açılış konuşmasında, Milletvekili Recep Uncuoğlu’na ziyaretleri için teşekkür ederek partililerin ve vatandaşların bayramını tebrik etti. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ise, toplumsal dayanışma, birlik, kardeşlik ve paylaşma duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı Mübarek Ramazan Ayı’nın ardından, toplumsal yaşamın önemli günlerinden olan bir bayramı daha, huzur ve güven içerisinde karşılamanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Milletvekili Recep Uncuoğlu’na ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Gündoğdu, “Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi ve huzurumuzu daim eylesin. Bu vesileyle ailelerinizle ve sevdiklerinizle beraber hayırlı bayramlar diliyorum” dedi. Teşkilat ve vatandaşların bayramını tebrik eden Recep Uncuoğlu; Bayramın Tüm Halkımız ve İslam Coğrafyası için hayırlara vesile olmasını temenni etti. Ramazan bayramında Ferizli’liler ile birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirten Uncuoğlu, “Bayramlar bizim için hoşgörü ortamını tahsis eden önemli günlerdir. İnşallah Ferizli için yeni projelerimiz var. Ferizli bu projelerle ciddi manada gelişecek. Ak Parti ailesi olarak Sayın Başkana desteğimiz tam olacak. Elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Bu vesile ile hepinizin bayramını kutluyorum,” dedi.

Irak Kuzeyi Hakurk’ta başarılı bir şekilde devam eden Pençe Harekatı’na vurgu yapan Uncuoğlu, “Sınır ötesi operasyonunda bulunan Mehmetçiklerimizi Allah muhafaza etsin, yar ve yardımcıları olsun. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. İstanbul seçimlerinin de altını çizen Uncuoğlu “31 Marttaki kirli ittifaktan sonra İstanbul gibi Peygamber Efendimiz (SAV) fethini müjdelediği kutlu şehrin böylesine samimiyetsiz, bu milletin tarihiyle, ejdadıyla, şehitlerimizin kanıyla, İstanbul’un fethi ile derdi olanların asla dil uzatamayacağı noktada olması gerekirken çok az bir farkla seçimin sonuçlanmasının ardından yapılan incelemelerde seçimlerin her tarafında şaibe aktığı ortaya çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediye seçimi bizim için çok önemli. İnşallah 23 Haziran’da bu kirli ittifakı tekrar bir şaibeye mahal vermeden yeniden bir zafer elde edeceğiz. Allah’ın izniyle, dualarımızla, İstanbul’da Binali Yıldırım Başkanımızı milletin gönlüne bir teveccüh yerleştirerek sandıktan 1. Çıkaracağız” diyerek Ferizli Ak Parti Teşkilatına yoğun ilgisine teşekkür etti.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x