Ferizli Ak Parti İlçe Teşkilatı Bayramlaştı

#ferizlide.com

Ak Parti Ferizli İlçe Teşkilat Bayramlaşması Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in katılımıyla gerçekleştirildi. Bayramlaşma, bayramın ikinci günü saat 14.30’da Ak Parti Ferizli İlçe Teşkilat binasında yapıldı.

Teşkilat bayramlaşmasına, Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Kadın Kolları Başkanı Hüsna Koç, parti yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Selamlama konuşmasını yapan İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, ilçe teşkilatının çalışmaları hakkında Atabek’e bilgi verdi. Dal, “Kurban Bayramımız sizler ve aileleriniz için, partimiz için, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olsun” dedi.

Çiğdem Erdoğan Atabek, “ülkemiz yeni bir sisteme geçti. Tam oturduğunda ülkemiz için harika bir sistem olduğunu hep birlikte göreceğiz. Bunu hafife ve basite almamamız lazım. Biz sadece Türkiye için değil; tüm İslam coğrafyası için çok önemli işler yapıyoruz. Aslında tüm dünyadaki düzene de katkı sağlamak adına çok önemli işler yapıyoruz. Zira bizim sistemimiz bir sarsılsa birçok ülkenin de sistemi sarsılacak. Bu anlamda dünya sisteminde stratejik konumu çok kıymetli olan bir ülkeyiz. Tabiki bunlar bu kadar kolay olmuyor. Hep birlikte çok çalışacağız ve önümüze bakacağız. Ferizli çok hızlı gelişmekte. Bizden önceki arkadaşlardan bayrağı devraldık. Ferizli’ye süratle hizmetler devam edecektir. Tekrar hepinizin bayramını kutluyorum. Allah birlikteliğimizi daim eylesin. Düzenimizi dirliğimizi bozmak isteyen hainlere fırsat vermesin. Kurban Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise “seçildiğimiz günden bugüne seçim maratonu yaşadık. Üstüne bir de hain kalkışma yaşandı. Fakat tüm bunlara rağmen hizmetlerimizi yüzde 90’ın üzerinde tamamladık. Son seçimlerde de Ferizli üstüne düşeni yaptı. Türkiye ve Sakarya ortalamasına göre iyi bir netice aldık. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de ilimizde en fazla oy yükselten ilçe olduk. Teşkilattaki tüm arkadaşlarımıza minnettarız. Ferizli seçim konusunda tecrübelidir. Durmak yok yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz aynı anda hem tarım ve hem sanayi ile birlikte büyümek. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Bu duygu ve düşüncelerimle ailelerinizle birlikte hepinizin bayramını kutluyorum.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu