Federasyon Adana’da Toplanıyor

#ferizlide.com

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Adana Akdeniz Balkan Rumeli Türkleri Federasyonunda Toplanıyor.

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu Başkanlığında Adana’da Akdeniz Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu toplantı Salonunda bir araya gelerek Türkiye’de ve Balkan Ülkelerinde yapılan seçimleri ve Çalışmaları değerlendirecekler.

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basından Medya tanıtımından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu yaptığı açıklamada “iki ayda bir Rutin Olarak değişik illerde Bölge Federasyonlarımızın hazırladığı il protokolü Makamlarında Ziyaret ettikten sonra diğer dernek başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geliyoruz. Önce Federasyonları mızın ve bağlı olan derneklerimiz ile birlikte geniş bir toplantı düzenliyoruz” diye belirtti.

Ulu, “BRTK Basından Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Erol Ulu 26-27-28-29 Temmuz 2018 tarihinde yapacağımız toplantılar sonrasında, Genel Başkanımız Zürfettin Hacıoğlu tarafından Ulusal ve Yerel Basına gerekli bilgilendirme yapacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu