Fahri Tuna Yeni Kitabını SATSO İçin İmzaladı

#ferizlide.com: Sakaryalı Yazar Fahri Tuna Yeni Kitabını SATSO İçin İmzaladı

Sakaryalı yazar Fahri Tuna son yayınlanan kitabı ’40 Şehir Portresi’nin imza günleri kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleriyle bir araya geldi.

 

Satso Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Aluğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş ev sahipliğinde gerçekleştirilen imza töreninde, yeni kitabını tanıtan Fahri Tuna’ya ve Anadolu’dan Rumeli’ye birbirinden farklı 40 şehrin anlatıldığı kitabına ilgi çok yüksekti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ düzenlenen imza günü ile ilgili, “Sakarya kültürünü olduğu gibi ülkemiz ve medeniyetimizin izlerini taşıyan bölgelerde de önemli yeri olan yazarımız Fahri Tuna’yı Odamızda ağırlamaktan onur duyuyoruz. Fahri Tuna, şehrimizde derin izler bırakan birçok etkinliğin temelini atmıştır. Şehrin kültürünü tanıtmaya, öğretmeye özen göstermiş değerli bir yazarımızdır. Çok büyük uğraşlar göstererek yazdığı bu güzide eseri okumaktan büyük bir zevk duyacağız. Kendisine yönetim kurulu, meclis üyeleri ve personelimiz adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Gerçekleşen imza gününde Fahri Tuna, kendisine yoğun ilgi gösteren SATSO yönetim kurulu üyelerine, meclis üyelerine ve personele imzalı kitaplarını takdim etti.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x