Faal Alüminyum Uluslararası fuarda göz doldurdu

#ferizlide.com

Ofis Bölme Sistemleri olarak yurtiçi piyasada güzel işler yapan firma, uluslararası pazara Artinside markası ile giriş yaptı.

Bu yıl 5.ncisi düzenlenen TÜRK-ARAP Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, İşbirliği, Alım Heyeti Organizasyonu İstanbul Hotel Pullman Istanbul Airport and Convention Center’da başladı.

Ofis Bölme Sistemleri olarak stand açan Faal Alüminyum Yönetim Kurulu başkanı

Fatih Üstübi; “ Güncel, modern, yenilikçi ve çözüm odaklı ürünlerimizle buradayız. Yabancı firmaların yerli ürünlere karşı olan ilgili bizi memnun ediyor. Ekip olarak buradayız çünkü bu bir ekip işidir.” Diye belirtti.

Faal Alüminyum firma yetkili Davut Üstübi yaptığı açıklama da;

“Arap Ülkelerinden 1000’in Üzeri Firmadan oluşan Alım heyeti katılıyor. Organizasyon süresince ve sonrasında, Arap Ülkelerinden Danışmanların Firmalara destek sağlaması organize ediliyor.

Organisazyon, Türkiye ve Arap Ülkelerini sektörel olarak bir araya getirmekte ve ticari işbirliklerinin oluşumuna imkan sağlanıyor. Firmalar, üst düzeydeki bürokratlar ve alım heyetleri ile direk olarak temasa geçebildiği gibi Arap ülkeleri ile çalışan firmaların sorunları, O ülkenin bakanı veya üst düzey yetkilisi ile görüşme fırsatı sağlanarak çözüm üretilebilmekte. Arap ülkeleriyle çalışmak ve İhracat yapmak isteyen firmalara önemli kapılar açılmış oluyor. Organizasyon Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile gerçekleşmekte. Katılımdan oldukça memnunuz, kendi tasarımımız olan ofis bölme sistemlerimize olan ilgi gurur verici. Diye belirtti.”

Faal Alüminyum Proje yönetici Bülent Çakır yaptığı açıklama da;

“Ülkemiz KOBİ’lerinin ihracata yönlendirilmesi ve ihracatçı KOBİ’lerin ihracatlarının artırılması; pazarlama yeteneklerinin geliştirilmesi, uluslararası satış faaliyetlerinin güçlenmesi, etkin bir şekilde desteklenmeleri ile mümkün olacak.

Bu tarz organizasyonların ana hedefi, yurt içindeki sektör üreticilerini özellikle yurt dışı alım heyetleri ile bir araya getirip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmaktır. Türk sektörlerinde bir sinerji yaratmak ve ihracat potansiyelini açığa çıkararak bunu uluslararası arenaya taşımak olan organizasyonların amacı, alım heyetleri ile sektörü buluşturarak, Ülkeye büyük katkı sağlamaktadır.

Sistemlerimize olan yoğun ilgi bizleri memnun ediyor. Bu da bize, Ar-ge aşamasında olan yeni sistemlerimizi hızlı bir şekilde nihayete erdirip, uluslararası piyasaya sunmamız konusunda cesaret veriyor.” Diye belirtti.

Fuar 22 kasım 2018 Çarşamba günü sona eriyor.

HABER: Metin Üstübi

Yayına veren mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x