Esnaf Odasından Ferizli Habere 8. Yıl ziyareti

#ferizlide.com: Yayın hayatına başladığının sekizinci yılını bugün geride bırakan Ferizlide.com Ferizli Habere hayırlı olsun ziyareti.

Ziyarete Ferizli Esnef Odası Başkanı Bahattin Paşalı, başkan Yardımcısı Ümit Arslan, Denetim kurulu üyesi Reşat Mazlum katıldı. 14 Şubat 2012’de yayın hayatına başlayan ferizlide.com genel yayın yönetmeni Mustafa Üstübi’yi haber merkezinde ziyaret ederek 8. kuruluş yılını kutladılar.

Başkan Bahattin Paşalı, “İlçemizin dünyaya açılan penceresi oldunuz. Bölgemizin gözü, kulağı, yüzü, siması ve duruşu oldunuz. Birçok çaresize çare birçok olumsuzluklara dur dediniz. İyi ki varsınız 8. Yılınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Ferizlide.com haber sitesi yönetmeni Mustafa Üstübi “nazik ve samimi ziyaretinizden ve güzel iltifatlarınızdan dolayı sizlere ve şahsınızda ilçe esnafına teşekkür ederim. Bizler elbette tek başımızı hiçbir şey değiliz. Ancak millet, halk, toplum, çevre, bölge ve duyarlı bireylerle birlikte var oluruz. Biz bu bilinç ve azimle, cesaret ve karalılıkla çalışma gayretindeyiz. Dünyada ve çevremizde ki tüm okurlarımıza teşekkür ederim” dedi.

#ferizlide.com:

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x