Eskimeyen dostlar sahurda bir araya geldi

Eskimeyen dostlar sahurda bir araya geldi

Başkan Soğuk, Refah Partisi İlçe Başkanlığı dönemindeki çalışma ve dava arkadaşlarıyla sahurda bir araya geldi. Hep birlikte o siyasetin meşakkatli günlerini yâd ettiler. Sahur bereketini birlikte yaşadılar.

Başkan Soğuk misafirlerine “mübarek ramazanın son günlerini yaşıyoruz. Bu yüzden hüzünlüyüz. Bu mübarek gecede sizlerle bir arada olmak beni çok mutlu etti. Ülkemizde siyasetin çok zor olduğu dönemlerde sizler büyük bir özveri ve gayret sarf ettiniz. İlçemize ve ülkemize hizmet ettiniz. Sabırla çalıştınız. Kaliteli idareciler kazandırmak için mücadele ettiniz. Bugün Ak Parti iktidarı ile çok güzel yönetilen bir ülke olduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın eşsiz liderlik dehası ile o karanlık günleri geride bıraktık. Aydınlığa kavuştuk. Ülkemiz bugünlere geldi ise bunda sizlerin de emeği çok büyüktür. Milletimiz bugün inancını özgürce yaşayabiliyorsa bunda o gün ki mücadelelerimizin yeri çok büyüktür. Bu güzel tabloyu inşallah her yıl oluşturmak istiyoruz. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı minnetle anıyorum. Allah’tan rahmet diliyorum. Davetimize iştirak ettiniz. Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Allah adımlarınızca sevap yazsın” dedi.

Bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını ifade eden eskimeyen dostlar, kendilerini bir araya getiren ve hatırlarını soran Başkan Soğuk ’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu