Eski meclis üyesi Ertan AK’tan basın açıklaması

Ferizli belediyesi bir önceki meclis üyelerinden Ertan Ak yaptığı basın açıklamasında “Bize İftira Attı Diyenlere Hukuktan Şamar Gibi Cevap.”

Ferizli belediyesi bir önceki meclis üyelerinden Ertan Ak yaptığı basın açıklamasında “Bize İftira Attı Diyenlere Hukuktan Şamar Gibi Cevap.”

#FERİZLİDE.COM: 

“Yalan dedi Yalancı Çıktı” dediği açıklamasında Ertan Ak şöyle devam etti, “Ferizli Belediyesi eski başkanlarından Ahmet Soğuk ’un hakkında iddia edilen yolsuzluk iddialarıyla ilgili Ferizli Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunmuştum. Sayın Soğuk bu davalarla ilgili kamuoyundan ‘bana iftira atıyor’ diye her yerde ve zeminde hakkımda ileri geri konuşuyor ve beni karalamaya çalışıyordu.

İşte bu sebepten dolayı “iftira” atıyor diye ben mahkemeye vermişti.

Mahkemeden dün elimize gelen evrakta “Kamu adına ek kovuşturmaya yer olmadığına” karar verildiği; yani benim iftira atmadığımı iddialarımın mahkemece devam ettiği anlaşılmaktadır.

Sayın Soğuk ‘un bizi iftiracılıkla suçlamasını ve mahkemenin kararını Ferizli kamuoyunun takdirine bırakıyorum.” Diyen Ertan Ak daha önce mahkemeye verdiğimiz yolsuzluk davalarının takipçisi olacağını da ifade etti.

Bir Yorum

  1. Bitti sizin devriniz bizene yada ferizliye ne sizin iftiranizdan hala gundemde kalmanin pesindesiniz size oy verenlere yolda selam vermessiniz birde halka aciklama yapmanin pesindesin bizene kardesim bitti sizin devriniz bugun tekrat aday olsay alacagin 1 tane oy oda kendi oyun hadi naş

  2. Sayın ak Meclis üyeliği çok sevdi sanırım. Hala Meclis üyeliği rozetini yakasından çıkartamıyor ve hala Meclis Üyedi olduğu beyan ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu